CyanogenMod, 65 Cihaz İçin Android CM11 M2 Sürümü Yayınladı!

CyanogenMod, 65 Cihaz İçin Android 4.4.2 Üzerine inşa Edilen CM11 M2 Sürümü Yayınladı!

Andronova

Şirketleşme yolunda dev adımlar atan Cyanogen A.Ş tarafından oluşturulan ROM‘lar son olarak 10 milyon kullanıcıya ulaşmıştı. Android işletim sistemi içerisinde dev bir platform oluşturan geliştirici ekip ilerleyen dönemler faaliyet alanını akıllı telefon ve tabletlerin ötesine taşıyarak giyilebilir teknolojiotomotiv teknolojisi ve televizyonlar kategorisinde de yazılımlar geliştirmeyi hedefliyor.

Popüler yazılım ekibi şu an için asıl odaklandığı nokta olan akıllı telefon ve tablet bölümü içinse Android 4.4.2 üzerine inşa ettiği CM11 M2 (Milestone 2) ROM’larını 65 Android cihaz için yayınladı. Her ayın sonunda ya da başında yayınlanan Milestone sürümler, Nightly sürümlere oranla kararlıdır, daha fazla özelliği bünyesinde barındırır ve ROM’lar birçok hatadan arındırılmıştır.

LG Optimus G, LG G2, G Pro, Nexus cihazlar, HTC One, One XL, Droid DNA ve Samsung Galaxy S3‘ün yer aldığı listenin tamamına BURADAN göz atabilir ve aynı zamanda gerekli yazılımları edinebilirsiniz.

CyanogenMod yazılımların yükleme işlemi içinse daha önce hazırlamış olduğumuz uygulamasını kullanabilirsiniz.

kaynak: androidbeat

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.