CyanogenMod, Android 4.4.4 Tabanlı CM11 M8’i Yayınlandı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

Android platformunda en çok kullanılan ROM’ları geliştiren CyanogenMod, Android 4.4.4 tabanlı CM11 M8’i birçok cihaz için dağıtıma sundu. Her geçen saat güncellenen cihaz listesine ilk defa CM tabanlı ROM oluşturulan Sony Xperia Z2, Xiaomi MI2, Oppo Find 7/7A ve OnePLus One modelleri de eklendi.

Yeni Milestone sürümde son olarak Nightly sürümlere dahil edilen pek çok özelliği görmek mümkün. Android L ile tanıtılan yeni bildirim özelliği, Heads Up adı altında CM11 M8’de yer alıyor. Güncelleme içeriğinde ayrıca arayüzde gelişmeler, hata düzeltmeler ve güvenlik yamaları da bulunuyor.

Android 4.4.4 tabanlı CM11 yazılımını telefon ya da tabletinizde yer alan CMUpdater üzerinden ya da resmi siteden gerekli dosyaları indirerek yükleyebilirsiniz. CM11 M8 güncellemesi kapsamına dahil edilen cihazların listesine ve indirme dosyasına erişebilirsiniz.

4

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir