Diyanetten açıklama Pokemon GO yasaklansın

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Diyanetten açıklama Pokemon GO yasaklansın. Pokemon GO Facebook kullanıcılarından da tepki geldi. Peki  Pokemon nasıl indirilir? Pokemon GO indirme adresi.

Teknoloji destek

Pokemon GO avcıları camilerde bile Pokemon avına çıkması Diyanetten sert tepkiler neden oldu. Tabi sadece Diyanetten değil çok sayıda sosyal medya hesaplarından da büyük tepkiler geldi.

Diyanet Sen Başkanı Bayraktutar, camilere kadar giren bu oyunun biran önce yasaklanması gerektiği yönünde basın açıklaması yaptı. Camilerde Pokemon GO oynanmasının camileri hafife alma olarak görüldüğü ve batı ülkelerinin senaryosu olarak gördüğünü de belirtti.

Pokemon GO yasaklansın mı!

Diyanet Pokemon GO yasaklansın

Dünya, Pokemon avı ile yeni şehir efsanelerine geçiş yaptı. Sosyal medya da yer alan haberlerde, bazı oyuncular kapı kapı dolaşarak evin içerisinde Pokemon olduğunu ve yakalayabilir miyiz şeklinde isteklerin geldiği belirtiyor.

Pokemon GO resmi olarak bazı ülkelerin mobil mağazalarında yayınlanmaktadır. Kısa süre içerisinde Avrupa ve Asya ülkelerinde resmi mağazalarında indirmeye açılacak.  Oyun şimdilik resmi olarak Amerika, Yeni Zelanda ve Avusturalya mağazalarında indirmeye açıldı. Ama APK dosyası internette dolaşmakta.

Pokemon Go oyununu indirmek için Pokemon GO oyunu indirme adresi haberimizi inceleyebilirsiniz. Pokemon GO oyunu Android iPhone indir haberimize de bakmak ister misiniz?

Teknoloji destek
ETİKET:
Bu makaleyi paylaş
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir