Galaxy Note 8 yanında Bixby destekli kulaklık çıkabilir

Samsung Galaxy Note 8' in yanında Bixby destekli kulaklıklar çıkabilir. Bu aralar adını sık duyduğumuz Siriye rakip olan Bixby uygulaması şimdide kulaklıklara ulaştı.

Andronova

Samsung, Galaxy 8 ve Galaxy 8 akıllı telefonlarını piyasaya sürdükten sonra asıl amiral gemisi telefonu Galaxy Note 8 için çalışmalarına ağırlık vermişti. Bu yıl 23 Ağustos tarihinde Samsung, Galaxy Note 8 akıllı telefonunun tanıtımının yapılacağı bir basın toplantısı düzenleyecek. Bunun dışında Apple’ın sesli asistanı Siri’ye rakip olabilecek ve Samsung’un kendi ürünleri için ürettiği sesli asistanı Bixby, şu an sadece İngilizce dilinde ve yalnızca Amerika’da yaşayanlar için kullanıma sunulmuştu.

Sesli asistan Bixby destekli kulaklık

Galaxy Note 8 yanında Bixby destekli kulaklık çıkabilir

Kaynaklar Güney Koreli şirketin hem Galaxy Note 8 hem de sesli asistanı Bixby’i kaynaştıracak bir ürün için hazırlandıklarını ve kullanıcılar için büyük bir sürpriz olacağını söylüyorlar.

Galaxy Note 8 ile birlikte Apple firmasının ürettiği AirPods’a rakip olacak kablosuz kulaklıklar sunulacak. Bluetooth aracılığıyla mobil cihazlara bağlanacak olan bu kulaklıklar, gürültü azaltma teknolojisi ile de donatılmış olacak. Buna ek olarak en önemli taraf ise, sesli asistan Bixby’nin desteğini de alacaklar, yani akıllı telefonunuzu cebinizden veya çantanızdan çıkarmadan bu kablosuz kulaklıklar sayesinde kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Kulaklık daha sonra duyurulabilir! Bilgiyi veren kaynak, Bixby uyumlu bluetooth kulaklığın varlığının Samsung çalışanları tarafından kesinlikle doğrulandığını ancak bu ürünün Samsung Galaxy Note 8’in duyurulması sırasında hazır olmayabileceğini ve bu nedenle daha sonra başka bir etkinlik kapsamında müşterilere detaylı olarak tanıtılacağını bildirdi.

Teknoloji haberleri


Güncelleme Tarihi: 26 Temmuz 2017, 00:59

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın