Dondurulan Instagram şifresini unuttum açma

Andronova
Yazar Andronova 3 Minimum Okuma

"Dondurulan instagram hesabının şifresini unuttum" açmanız için ne yapabileceklerinizi sıraladık. Kesin olumlu sonuç alırsınız dersek yanlış demiş oluruz.

Ad imageAd image

Instagram kendi alanlarında en zor yardım bölümüne sahip olan platformların başını çekiyor. Bir sorununuz mu oldu? O zaman işiniz zor olabilir. Yardım sayfası bize göre klasik sss sayfasından ibaret. Aradığınız çoğu sorunun cevabını ne yazık ki bulamıyorsunuz.

Instagram’ da şifre unutma sorunu başlı başına bir sorun. Önemli bir kullanıcısında erişim şansı bazen %50 olurken bazen hiç yok gibi bir durumla karşılaşılıyor. Facebook’ ta olsa çoklu sorun seçeneklerinin devreye alınması söz konusuyken instagram’ da pek bir seçenek göremiyoruz.

Güvenlikte zorunlu öneriler neden sosyal hesaplarda yetersiz kalıyor. Instagram hesabının açılmasında zorunlu doğrulamaların olması gerekiyor. Kişi alternatif seçeneklerle karşılaşmalı ve aynı bankacılıkta olsuğu gibi çocukluk arkadaşı, tarihte sevilen karakter gibi seçilebilir önerilerin hesapta yer alması gerekiyor.

Parolanızı unuttunuz, e-postama da ulaşamıyorum diyorsanız ve kullandılan numarayı da iptal etmiştim dediyseniz, hadi geçmiş olsun diyesimiz geliyor.

Ad imageAd image

Dondurulduğundan neden açılmaz

Bazen sistemde askıda kalma denilen bir olay gerçekleşir. Böyle bir şeyin çıkmasından sonra parolanızı bilseniz dahi açıldığında kullanamayabiliyorsınız. Diğer bir durumda sıfırlamak istediğinizde bir seçeneğin size ulaşmaması. Gönderdik yazan gelmez veya böyle bir hesabın olmadığı yazılır.

Buna benzer durumla karşılaşıldığında işte o %’ de devreye giriyor. Bunun çözümüne belki katkısı olur diye bazı önerileri sıralayacağız. Umarım çözüm getirir. İşte size “instagram dondurulan hesabı açma“…

Dondurulan Instagram şifresini unuttum açma

Instagram hesabımı dondurdum şifremi unuttum nasıl açılır dersiniz hadi önerimimizi inceleyelim. Ama en sonunda dolduracağınız foruma bir dönüş olmazsa, biraz zaman verin ve tekrardan göndermeye çalışınız.

  1. Şifreyi sıfırlarken bir numara ile iki mail ile deneyin. Ayrı bir öneri sunabilir.
  2. Facebook ile bağlanmayı deneyin belki bağlamış olabilirsiniz.
  3. Instagramın uygulamasındaki yardım butonuyla size önereceklerine bakın.
  4. Hesap sizin için çok ama çok önemli ise eski telefon numarasını geri almaya çalışın. Kapatılan telefon numaraları 1 yıl boyunca başkalarına satılamaz. Eski kullanıcısı geri almak için başvuruda bulunabilir. Eski telefon numarasını geri alma yazımızda açıklamasını yaptık. İnceleyiniz!
  5. Birde kapatılan instagramı açma yazımızdaki URL ile başvuruyu yapınız.

Zaten deneyebileceğiniz pek bir şeyde kalmıyor gibi duruyor. Bazılarında zamanla kendi kendine açıldığı oluyor ama çoğunun yıllarda böyle kaldığına şahit oluyoruz.

Ad imageAd image


Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2021, 02:25

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir