ECP coin nasıl alınır ve transfer edilir?

Andronova
Yazar Andronova 3 Minimum Okuma

Eclipse (ECP) nereden almalıyım ve nasıl bir yerden bir yere aktarabilirim diyenler illaki oluyordur. Önemli olan işlem yapılan yer ve aktarımda doğru cüzdan adresi.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Eclipse Coin, bir tür token olarak işlev görmektedir. Binance akıllı zinciri üzerinde üretilmiş olan ECP, Eclipse’nin platformundan uygulama satın alınabilmesi için geliştirilmiştir. ECP’nin en büyük avantajı platform içerisinde yapılan alımlarda kullanıldığında indirimler sunmasıdır. Özellik satın almaya yarayan ECP’ler, tokenler gibi işlev görmektedir. ECP’yi satın almak için borsalar kullanılmaktadır. Borsalarda açılan hesaplar aracılığıyla ECP’nin alışı gerçekleştirilmektedir.

Yaşacağınız alışlarda ve satışlarda dikkat etmeniz gereken önemli hususların olduğunu söyleyelim.  İşlem yaptığını yerin güvenirliğinden emin olmadan yatırımınızı o kanaldan yapmayınız. Yorumların bazılarında reklam yapan kişiler oluyor. Şu kadar hediye coin veriliyor gibi yerlere dikkat ediniz. Sağlam projeye sahip coinleri tercih etmenizi öneriyoruz. Vurkaç olan çok sayıda kripto var ve bunlar bir anda %100 veya %1000 gibi çıkışlar yapabiliyor. Sonrasında yukarıda alanı büyük zararlar bekliyor.

ECP Türkiye nasıl alınır?

ECP Türkiye satışı sunan bir token birimidir. Türkiye açık bir borsada satılan ECP’yi almak için kripto para satın almaya benzer işlemler gerçekleştirilir. Kolaylıkla alınabilen ECP’yi satın almak için şu adımlar takip edilmelidir:

ECP Coin’in satışı şu an için tek bir borsa üzerinden yapılmaktadır. PancakeSwap üzerinden yapılan ECP alışı borsanın kendi sitesi üzerinden gerçekleştirilmektedir. Borsanın resmi internet sitesi olan pancakeswap.finance linkine tıklanır ve aşağıdakilerle devam ediniz.

  • Hesap açma işlemleri sitenin yönlendirmeleri takip edilerek gerçekleştirilir.
  • Borsanın istediği bilgiler girilir ve kimlik doğrulaması gerçekleştirilir.
  • Hesap açımının ardından para yatırma sekmesine geçiş yapılır. Para yatırma sekmesinde bulunan hesaba transfer işlemi yardımıyla para yatırılır.
  • Para yatırıldıktan sonra ECP Coin paritesinin yer aldığı işlem sayfasına geçiş yapılır.
  • Talep edilen miktarda ECP Coin alma emri verilir ve bakiye uygunluğu doğrultusunda satın alma işlemi gerçekleştirilir.
  • Alınan ECP Coin’ler sanal cüzdana aktarılır.

ECP nasıl transfer edilir?

Kripto para transferine benzer olarak transfer edilen token, hızlı işlem avantajıyla sıklıkla tercih edilmektedir. ECP transfer etme işlemi gerçekleştirirken ilgili borsanın yatır/çek sekmesi kullanılır. ECP transferi için çekme emri verilir. Çekme emri sırasında transfer edilecek adres girilir ve onay verilir. Ardından transfer gerçekleştirilmiş olunur.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

ECP’nin yatırıcılara sağladığı çeşitli avantajlar bulunmaktadır. Özellikle işlem hızı açısından avantaj yaratan ECP, güvenli bir token birimidir. Güvenli ECP alışverişi için borsanın resmi internet sitesi kullanılmalıdır. Ayrıca ECP’ler düşük masraf ve pasif gelirle avantajlı yönünü artırmaktadır.

ECP coin nasıl alınır ve transfer edilir?


Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2021, 23:09

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir