Efsane Akıllı Saat Pebble iOS için Güncellendi

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Akıllı saat deyince çoğumuzun aklına Samsung Galaxy Gear ve Sony Smart Watch 2 geliyor ama irili ufaklı yüzlerce akıllı saat piyasada satılmakta. Akıllı saatlerin hayatımıza girmesi ile birlikte en önemli kriterde kesinlikle şarj dayanma gücü oldu. Akıllı bir saat alıp pili bitecek diye kullanmayan kişiler gördükçe düştükleri durumun ne denli kötü olduğunu birebir yaşamış biriyim.

teknik destek

Akıllı saatlerin hangisi sizin için en uygundur bilemiyorum ama bu dalda en başarılı ve 400 bin satış rakamını geçen Pebble akıllı saat sektörüne bambaşka bir boyut kazandırmıştır. e-Paper adı verilen düşük güç tüketimli monokrom LCD bir ekrana sahip olan Pebble bir haftaya kadar dayanan şarj süresi ve su geçirmemezlik özeliği ile tüm akıllı saatlerden bir adım önde yer alıyor. Siyah beyaz ekrana sahip olan Pebble illa renkli ekranlı bir akıllı saat istemeyenler için 150 dolar fiyat etiketiyle oldukça ulaşılabilir görünüyor.

Pebble 795x350

Hem iOS hemde Android cihazlar ile çalışabilen bu akıllı saatin, özellikle son zamanlarda iOS 7.1 sonrası iOS cihazlar ile bağlantı sorunları yaşadığı belirtiliyordu. Pebble’da 2.1.1 güncellemesi ile bu sorunların aşıldığını ve akıllı saatin ayarlar menüsünden bu güncellemenin yapılabileceğini duyurdu. Bu akıllı saati kullanıyor ve iPhone’da bir telefonunuz varsa akıllı saatinizi güncellemeyi unutmayın. Pebble’ın nasıl çalıştığını bilmiyorsanız aşağıdaki videoyu mutlaka izlemenizi öneririz.

RwN_oJcKKz4″ width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Kaynak: iphonehacks

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!