En güçlü telefon Huawei Mate 20

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

AnTuTu' nun Kasım için yayınladığı en güçlü telefonlar listesini Çin' li markalar doldurdu. En dikkat çekici olanı ise Huawei' nin birden fazla modeli ile boy göstermesi.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

AnTuTu, Kasım raporunu yayınladı. En iyi cep telefonları listesi Çin modelleriyle dolu. Kasım 2018 en iyi telefonlar…

Çin’ in önemli markaları dünya pazarına yön veriyor. Eskiden replika ile anılan Çin markaları, şimdilerle en büyük markalarla boy ölçüşüyor. Özellikle Huawei en popüler Çin markalarından biri.

Bu yılın ilk çeyrek mobil satış raporu yaynlanmıştı. Listenin bir numarası yine Samsung oldu. Ama en dikkat çeken ve dalga konusu olan Apple’ ın ikinci sıradan üçüncü sıraya gerilemesi. İkinci kim dersiniz? Tabiki Huawei oldu. Samsung bir önceki yıla göre düşük sayıda telefon sattı. Apple tarafında ise 0.1 büyüme görüldü. Huawei ise %4′ e yaklaştı.

En güçlü telefon Huawei Mate 20

En iyi telefonlar AnTuTu testlerinde

AnTuTu test raporu yayınlandı. Testler en iyi Android telefonlardan oluşmakta. Huawei, Honor, Xiaomi, OnePlus, ZTE…

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

AnTuTu’ nin zirvesinde Huawei Mate 20 var. İkinci sırada Mate 20 X ve üçüncü Mate 20 Pro yer almakta. Yani Huawei listeyi ele geçirmiş. Diğer modeller ise Honor Magic 2, Xiaomi B.S. Helo, OnePlus 6T 6, Nubia X OnePlus 6 ve Mi 8.

Liste 2019′ da değişmesi bekleniyor. Malum Qualcomm’ un Snap. 855 işlemcisi çıkıyor. Bu işlemciyi kullanan modeller güçlü donanıma sahip olacaklar. Bu işlemci aynı zamanda 5G ile de uyumlu.

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir