Eski televizyonu Smart TV' ye çevirme

media 7783

Eski televizyonu Smart TV' ye ve internette bağlayabilir miyim? Evet ama bunun için ilgili bağlantı girişlerin olması gerekiyor. Aynı zamanda televizyona internette bağlayabiliyorsunuz.

Andronova

Eski bir televizyonunuz varsa bunu Smart TV‘ ye çevirebilirsiniz. Ama bunun için televizyonun USB ya da HDMI girişinin olması gerekiyor.

Smart TV için alacağınız cihazın adı Android TV Box. Bu aynı zamanda internet erişiminizi sağlıyor. Antensiz canlı tv yayını izlemek istiyorsanız ve video izlemek istiyorsanız önerdiğimiz cihazlar tam size göre.

Android TV Box ile Facebook, Twitter, Instagram ve YouTube’ ye kolaylıkla erişim yapabilirsiniz. YouTube’ da yayınlanan canlı yayınları ve videolara bakabilirsiniz. Alacağınız cihazın kaliteli ve donanımsal yönünden hızlı olmasına dikkat ediniz. İşlemci, RAM ve Android sürümleri önemli. Bunun dışında 4K desteğinin olmasına da dikkat edebilirsiniz.

Bazı kullanıcılar kablosuz adaptör alarak internet erişimi yapmaya çalışıyorlar. Halbuki Android TV Box ile tüm işlevleri bir arada toparlayabilirsiniz. Aynı zamanda Android uygulamalarından da yararlanabilirsiniz.

Eski televizyonu Smart TV' ye çevirme

Televizyona Smart TV nasıl yapılır?

Android TV BOX fiyatı 100-350 TL arasında değişmekte. Daha yüksek fiyatta da bulunmakta. Ama biz en makul olanını ve kaliteli yönünden de iyi olanları önerdik. Bu cihazlar fazlasıyla işinizi görecektir.

Öneri TV Box cihazlarından Next YE, Nexbox, X96 ve Xiaomi Mi tercih edilebilir.

Eski TV Smart TV yapmak! Televizyonu smart tv çevirmek ve televizyonu internette bağlamak için gerekli aparat için destek hattını arayabilirsiniz.


Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2018, 15:55

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın