Facebook giriş yap Facebook kaydol detaylar!

blank

Facebook, bazılarının söylediği gibi fesbuk dünyanın en büyük sosyal paylaşım sitesi. Facebook kaydolmak için ne yapmalıyız ve hangi uygulamaları kullanmalıyız? Facebook giriş yap…

teknik destek

Facebook, internet kullanıcıların vazgeçilmezleriden olmaya devam ediyor. Hayatın neredeyse her anı Facebook’ ta paylaşılıyor. Kurucusu Zuckerberg dahi Facebook’ un bu kadar büyüyeceğini düşünmemiştir. Zuckerberg Facebook’ u hangi amaçla kurmuştu? Üniversite öğrencilerinin bir biri ile iletişimi için açılan Facebook, daha sonra hızla büyüyerek dünyayı ağına aldı!

Facebook uygulaması, Facebook’ un resmi mobil uygulaması ile tarayıcı kullanmadan kolay yoldan erişim yapabilirsiniz. Görüntülü arama ve canlı yayın gibi ücretsiz hizmetlerinden de kolay şekilde yararlanabilirsiniz. Yalnız uygulama aşırı donanım tükettiğinden rahat bir şekilde kullanabilmeniz için cihazınızın donanımı yüksek olması önerilir.

Facebook hesap açma

Facebook uygulaması indirme adresi: play.google.com/store/apps/details?id=com.facebook.katana&hl=tr

Facebook Lite, uygulama çıkış nedeni normal kullanılan uygulamasının açırı şekilde donanım ve internet tüketmesinden dolayı Facebook tarafından çıkarılmıştır. Sade ve kolay arayüze sahip uygulamayı aşağıdaki adresten indirebilirsiniz.

Facebook Lite uygulaması indirme: play.google.com/store/apps/details?id=com.facebook.lite&hl=tr

Facebook Messenger, Facebook’ un resmi messenger uygulaması ile telefon rehberinde yer alan kişiler ve Facebook hesabınızda bulunan kişilerler görüntülü konuşma, mesajlaşma, video, resim ve dosya paylaşımı yapabilirsiniz. Uygulama ile aynı zamanda grup sohbetleri de yapabilirsiniz.

Facebook Messenger indirmeplay.google.com/store/apps/details?id=com.facebook.orca&hl=tr

Aşağıda Facebook’ a kayıt olma ve Facebook giriş yap adresleri yer almakta. Hesap açarken e-posta veya cep telefonu numarası kullanılması zorunludur. Telefon numarası üzerinden hesap açtığınızda numara değişikliği veya hattı kapatma durumlarından önce sorun olmaması için hesabınıza giriş yapıp ya yeni bir numara eklemeniz ya da mail hesabı eklemeniz gerekmekte. Giriş ve kayıt sorunu yaşayanlar için haberimize yorum bırakmaları önerilir. www.andronova.net 

Facebook kaydol ve Facebook giriş yap

Android telefondan veya iPhone telefonda Facebook uygulamasını telefona indirdiyseniz zaten uygulamadan hesap açma işlemini kolaylıkla yapabilirsiniz. Uygulamaya ek güvenlik eklemeyi unutmayınız. İki adımlı doğrulama ve mobil kodla doğrulama gibi.

Facebook giriş yap adresleri:  tr-tr.facebook.com/r.php?locale=tr_TR ve Facebook’ a giriş için tr-tr.facebook.com/login 

Facebook giriş yap Facebook kaydol detaylar!

Facebook kaydol

Facebook sorunları için sitemizde çok sayıda paylaşımımız bulunmakta. Bu paylaşımların çoğu Facebook sorunlarını içeriyor. Yapılan yorumlara elimizden geldiği kadarıyla yanıt veriyoruz. Tabi yorum bırakan çoğu kullanıcı yorumları okumadan yazmaya devam ediyor. Esasında bu kullanıcıların sorduğu sorunların cevabı yorumlarda yer almakta. Facebook ile iletişime geçtiğinizde geri dönüş için 1-3 gün arası beklemeniz gerekiyor. 


Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2018, 18:35

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!