Facebook Hello Arama ve Caller ID Uygulaması Android İçin Yayınlandı! [Apk İndir]

Andronova
By Andronova
1 Minimum Okuma

İnsanları adeta birbirine bağlayan, Dünya’nın en büyük sosyal ağı Facebook, kendini geliştirerek yeni hizmetlerini ve uygulamalarını sunmaya devam ediyor. Facebook Hello indir

Sponsorlu reklam

Bundan kısa bir süre önce, sizlere “Facebook, Android için arama ve Caller ID uygulaması geliştiriyor” başlıklı yazımızda da bahsettiğimiz an geldi ve çattı. Facebook, arayan kişinin kim olduğunu öğrenebileceğiniz, gerektiğinde engelleyebileceğiniz akıllı arama uygulaması Facebook Hello‘yu Android için yayınladı.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Truecaller benzeri olan, ancak daha gelişmişi ve güçlü versiyonu diyebileceğimiz Facebook Hello uygulaması ile, Facebook’un devasa veri tabanındaki kişi bilgilerinin yardımıyla kimin aradığını öğrenmenin yanı sıra, arayan kişi hakkında bugün Bilmem Kimin doğum günü gibi kısa bilgileri de arama ekranından görebileceksiniz.

Sponsorlu reklam

Facebook Hello indir

facebook-hello-2

Diğer taraftan, bir numaranın diğer kişiler tarafından engellemesini takip eden akıllı spam filtresi sayesinde, gelen spam aramalardan da kurtulacaksınız. Aşağıdaki Facebook Hello’nun tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Facebook Hello uygulamasını doğrudan telefonunuza yüklemek için Facebook Hello indir bağlantısına veya Google Play Store’dan indirmek için buraya veya apk dosyası için buraya tıklayabilirsiniz.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak