Facebook arkadaş listesini gizlemek istiyorum

Facebook hesabınızda yer alan arkadaşlarınızı herkesin görmesini istemiyorsanız, haberimizde önerdiğimiz resimli anlatıma göz atmanız önerilir. Teknoloji haberleri...

Facebook arkadaş listesini gizlemek istiyorum
müşteri hizmetleri

Facebook hesabınızda ekli yani yer alan arkadaşlarınızı herkesin görmesini istemiyorsanız veya bazı kişilerin görmesini istiyorsanız bu yazımız tam size göre olacak.

İletişime geçmek istemediğiniz bazı kişilerden arkadaşlık isteği veya mesaj alabiliyorsunuz. Bazen bunlara yanıt vermediğinizde sizin arkadaş listenize bakaran onlar üzerinden sizinle iletişime geçmeye çalışıyorlar. İşte bu tip kişileri engellemek istiyorsanız gerekli ayarların yapılamsı gerekiyor.

Yapacağımız işlemler istediğimiz kişiler arkadaş listesini görebilir veya göremez. Aynı zamanda herkese açıkta yapabilirsiniz. Ya da tam tersi herkese gizleyebilirsiniz.

Facebook arkadaş listesini engelleme! Aşağıda seçtiğiniz seçeneğe göre arkadaş listesini gizleyebilirsiniz. Facebook arkadaş listesini herkesten gizlemek için sadece ben seçeneğini tercih edebilirsiniz.

Bu işlemi yaptıktan sonra gizlilik ayarlarınızı kontrol ediniz. Bilmediğiniz seçenekleri araştırıp gerekli seçeneği seçiniz.

Arkadaş listesini herkesten gizleme

  • Herkese açık olarak
  • Arkadaşlar görebileceği şekilde
  • Tanıdıklar hariç olarak ayarlama
  • Sadece siz görebilirsiniz
  • Özel ayarladığınız kişiler

Arkadaş listesini herkesten gizlemeFacebook arkadaş listesini gizlemek istiyorum

Facebook arkadaşları gizleme

Arkadaş listesini gizleme! Arkadaş listenizi herkese açarsanız, herkeste size ulaşabilir. Aynı zamanda ekli telefon numaranıza ve kayıtlı e-posta adresinize de ulaşabilirler. Bundan dolayı gizlilik ayarları önemli bir işlem. Tüm sorular için özel Facebook destek hattını arayabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2018, 17:39
müşteri hizmetleri