Facebook paylaşım bölümü açılmıyor bir gönderi yaz çıkmıyor

Andronova
By Andronova
3 Minimum Okuma

Facebook’ ta paylaşım yapılan yer görünmüyor gönderi oluştur yani fotoğraf, video ve mesaj yaz açılmıyorsa kesin çözümü bu yazımızdan ulaşacaksınız. Yinede hala paylaş bölümü çıkmıyorsa yorumla cevap arayınız.

Sponsorlu reklam

Facebook‘ ta fotoğrafları paylaşma, videoları paylaşma ve mesaj yazacağınız yer açılmıyorsa yani aşağıdaki görseldeki bölüm çıkmıyorsa çözüm için yapacağımız ufak bazı işlemler olacak.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

İlk kontrol başka tarayıcıda aynı sorun oluyor mu diye kontrol etmek.  Sonrasında tarayıcıya güncelleme gelmiş mi ya da tarayıcıyı kaldırıp yeniden yükleyin. Facebook’ ta bir gönderi yaz açılmıyor aşağıdan devam edelim…

Sponsorlu reklam
Facebook paylaşım bölümü açılmıyor bir gönderi yaz çıkmıyor
Facebook paylaşım bölümü açılmıyor

Facebook paylaşım bölümü çıkmıyor mu?

İnternet web tarayıcısı ile bu sorunla karşılaştıysanız örnek İnternet Explorer ya da Google Chrome çözüm alt tarafta. www.andronova.net

  • Tarayıcıyı kapatıp açınız.
  • Tarayıcı geçmişini siliniz.
  • Tarayıcı güncel değilse güncelleyiniz. Yeni güncelleme gelmiş olabilir.
  • Tarayıcıyı ayarlarını sıfırlayınız. 
  • Başka bir tarayıcıda (Molzilla gibi) deneyin.
  • Başka bir Facebook hesabını deneyin.
  • Chrome ve diğerlerinin uzantılar bölümünü kontrol ediniz. Virüs veya bilinmeyen uygulamalar varsa kaldırınız.
  • Aşağıdaki görseldeki gibi aynı zamanda virüs taraması yapınız.
  • Güncel bir virüs programı ile tarama yapınız.
Facebook paylaşım bölümü çıkmıyor mu?
Facebook bir gönderi yaz çıkmıyor
Facebook paylaşım bölümü görünmüyor
Facebook paylaşım bölümü gözükmüyor
Facebook paylaşım yapamıyorum
Facebook gönderi yaz açılmıyor

İlgili bölümde başka önemli seçeneklerle karşılaşabilirsiniz. Biraz kurcalamanızı öneririz.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam
bir gönderi yaz çıkmıyor
Tarayıcıyı sıfırlayarak sorunu çözme

Uygulamada Facebook bir gönderi yaz görünmüyor 

Facebook uygulamasında bir gönderi yaz açılmıyor! Facebook uygulaması paylaşım yapamıyorum sorunu içinde cihaz ayarlarından uygulamalara girip Facebook yazısını tıklayıp güncellemeleri kaldırmanız gerekebilir.

Uygulama güncellemeleri kontrol edin. Cihazda yeterli yer olmasına dikkat ediniz. Yazılımın çalışabileceği kadar ve uygulamaların çalışabileceği kadar yer olması gerekiyor. Cihaz ve hesap virüs taraması yapınız. Son öneri web üzerinden deneyiniz.

Uygulamada görünmüyorsa

Telefondaki uygulamalar alanına girdiğinizde Facebook ile karşılaşacaksınız. Onun da içerisinde 3-4 seçeneği göreceksiniz. Bunların çalıştırılmasını öneriyoruz. Tabi her denemeden sonra diğerine geçin.

Uygulamanın güncellemelerinin kontrol edilmesi gerekiyor. Güncelse çalışmasına mani olan bir şeyin olup olmadığın anlaşılması adına Facebook’ un eski versiyonlarından birini kullanın.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Hesaba uygulanacak yaptırım

Ceza durumlarının analizi için profilinizde bir şeyi değiştirmeye çalışınız. Örnek hakkınızda alanına bir şey yazdınız ama kayıt olmuyorsa o zaman yaptırım aklınıza gelebilir. Tabi sistemde de arıza görülebilir.

Geçici kısıtlamaların görüldüğü durumlarda ise, şüpheli olarak görülen işlemlerde hesabın güvenlik sebebi ile durdurulur.

Son olarak başkalarının yaptığı şeyleri beğenme, yorumlama, paylaşma ve sizin yaptığınız son zamanlardaki paylaşımları kontrol edin. Sıkıntı doğuracak paylaşımların kaldırılması gerekiyor.

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir