Facebook'ta gönderi paylaşamıyorum sorunu

banner186

Instagram ve Facebook'ta her hangi bir şey paylaşamıyorum sorunu ile karşılaştınız mı? Instagram hesabı üzerinden Facebook paylaşımı yapamayanlar için gönderme hatası yazımızda önerilere yer verdik.

Facebook'ta gönderi paylaşamıyorum sorunu

banner192
Instagram' da Facebook'ta gönderi paylaşamıyorum nedeni nedir? Facebook hesabımda her hangi bir şey paylaşamıyorum? Instagram hesabımdan Facebook hesabıma paylaşım yapamıyorum gitmiyor. Instagram hesabı üzerinden paylaşım yapamıyorum gönderme hatası alıyorum çözümü nedir?

HTC gibi bazı Android telefonlarda bu tip Facebook ve Instagram bağlantı sorunları bulunmakta. Çözüm için Instagram hesabı üzerinden Facebook'a giriş yapma işleminde Facebook tarafından kontrol edildiği bilinmekte.

Instagram paylaşımlarınızı Facebook' ta paylaşmada sorun yaşıyorsanız, Facebook'a giriş yapma sorunu olabilir. Bu sorun Facebook geçici sorunu olabilir. Birkaç saat sonra tekrar deneyebilirsiniz.

Facebook gönderi paylaşamıyorum

Alternatif olarak başka internet ağından vaya cihazdan girmeye çalışıp deneyiniz.

Durum yine aynıysa: Instagram uygulamasını ve Facebook uygulamasını silip, telefonun önbelleğini temizleyip (uygulama ile temizleyebilirsiniz) tekrar uygulamaları yükleyip deneyiniz.

Her iki hesabından Facebook gizlilik ve Instagram gizlilik ayarlarından izinleri kaldırınız.  Yani örnek instagram izinlerini kaldırınız. Facebook ile tekrar bağlanıp deneyiniz. Duruma göre özel teknoloji servisi destek hattını arayabilirsiniz.

Facebook uygulaması üzerinden sorun bildirimi yapınız. Eğer 3-4 gün içinde dönüş olmazsa bize yazınız.
banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
Çiğdem mersin - 1 yıl önce
Facebook ta gönderi pylaşamıyorum sebebi nedir
Misafir Avatar
Gönderi paylaşma sorunu - 1 yıl önce @Çiğdem mersin
Aldığınız hata nedir?
Avatar
sait - 9 ay önce
Hiç bişi paylaşamıyorum
Avatar
Zeynep - 3 ay önce
Facebookta bişey paylasamıyorum paylasma yeri kayboluyo gözden bu ne demek ilk defa basıma geliyo bişeyde yapmadık etmedik
Avatar
recep çetin - 1 ay önce
facebookta bazı paylaşım yapamıyorum nasıl çözüm bulunur
Misafir Avatar
Paylaşım yapılamıyor sorunu - 1 ay önce @recep çetin
Daha fazla detay yazmalısınız. Hangi paylaşımlarda sorun oluyor ve alınan hata nedir?
Avatar
Ayşe Kaya - 1 hafta önce
Fesbuk duruyor