Galaxy E7 şarjda telefonumu nasıl açabilirim

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Cep telefonum açılmıyor çözümü nedir? Şarj aleti arızalı mı? Yan sanayi şarj cihazı! Samsung Galaxy E7 modelinde yaşanan batarya sorunu ve bu sorunun çözümü haberimizde…

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Samsung firmasının piyasaya çıkardığı yeni serilerden biri olan “Galaxy E” serisinin “E7” modelinde yaşanan bir sorunu bu haberimizde çözüme kavuşturmaya çalışacağız. Android tabanlı cep telefonların ve diğer akıllı mobil cihazların en büyük sıkıntısı batarya problemidir.

Mobil teknoloji gelişmekle beraber batarya sorununa firmalar bir türlü çözüm bulamadılar. Bataryaların mAh değerleri artıran firmalar bu soruna geçici çözüm üretmeye çalışmaktadırlar. Fakat yinede istenilen verimlilik bu modellerden alınamamaktadır. Gelişen mobil teknolojisi bu soruna ileride çözüm üreteceklerini düşünüyoruz. Çünkü mobil cihazlar artık yoğun olarak kullanıldığından dolayı şarj süresi neredeyse bir gün gitmemektedir.

Bu kadar akıllı telefonlarda yaşanan batarya sorununu açıkladıktan sonra galaxy e7 modelinde yaşanan batarya sorunu ve çözüm önerilerimizi açıklayalım;

Galaxy E7 model telefonumu nasıl açabilirim

Galaxy E7 model telefonumu nasıl açabilirim

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Galaxy E7 modelinde yaşanan sorun : Akıllı telefonumuzu şarja taktığımızda telefon açılmamaktadır veya şarj olmaya başlıyor ekranı gelip şarj %0 diye tekrardan kapanmaktadır.

Yukarıda tanımladığımız sorunun çözümü ile ilgili yapacağımız işlemleri maddeler halinde açıklayalım;

  1. İlk önce şarj aletinizde her hangi bir sorun olmadığını teyit ediniz. Yapmanız gereken farklı bir şarj aleti ile telefonunuzu şarj etmenizdir. Eğer şarj olmaya başladı ise cihazınız sorununuz şarj aletinden kaynaklanmaktadır. Yapmanız gereken markalı orjinal bir şarj aleti almanızdır.
  2. Ayrıca şarj aletiniz yan sanayi ürünü isede bu tarz sorunlar yaşayabilirsiniz.
  3. Telefonunzun bataryası ölmüş olabilir. Telefonunuz şarj tutmuyorsa yapmanız gerekn yine orjinal markalı bir batarya almanızdır. Eğer yan sanayi bir batarya alırsanız yine bu tarz sorunlar ilede karşı karşıya kalabilirsiniz.


Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2017, 13:39

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir