Galaxy M20 ön sipariş Türkiye için açıldı

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Samsung' un yeni M modelinin ön siparişleri başladı. Galaxy M20 Türkiye ön siparişi 1799' dan açıldı. Tabi bu fiyat belki değişken olabilir. Ön sipariş Galaxy M20 fiyatı sizce nasıl?

Teknoloji destek

Samsung’ tan yeni gelişmeler var. Galaxy S10 ile ilgili çok paylaşımlar oldu. Şimdi ise yeni M modelinin Türkiye ön siparişe açıldığı duyuruldu. Galaxy M20 ön siparişi Türkiye için başladı!

Bu ayın ilk haftasında tanıtıma giren M20 için ön siparişler alınıyor. Ön siparişte Türkiye için yine Hepsiburada gibi önemli siteler başvuruları alıyor. M20 yanında da hediye çeki veriyor. Alışveriş kredisi olarak geçen çekin tabi bazı şartları var. Detayları kendi sitesinden bakabilirsiniz.

Galaxy M20 çentikli tasarım, RAM boyutu 3 GB, depolama 32, kamera ön 8 MP, 13 ve 5 MP arka, bataraya mAh değerine baktığımızda 5000, 6.3 inç 1080p ve sonsuz ekranla müşterisini arıyor.

Ön sipariş Galaxy M20 fiyatı

Galaxy M20 ön sipariş detaylarını incelediğimizde 27 Şubat tarihinde kargolanacağı bilgisi var. Hediye içinde biraz aşağısında alışveriş kredisini belirten başlıktan ulaşabilirsiniz.

Galaxy M20 ön sipariş fiyatı 1799TL ve kampanya hediyesi Nisan sonuna kadar geçerli. 

Galaxy M20 ön sipariş Türkiye için açıldı

Teknoloji destek
Bu makaleyi paylaş
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir