Galaxy Note 10 Plus Star Wars Special Edition fiyatı

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Samsung' tan yeni özel bir özel model satışa çıkmaya hazırlanıyor. Galaxy Note 10 Plus' ın Star Wars Special Edition fiyatı ABD için 1299 dolardan satışa çıkıyor.

Teknoloji destek

Gelecek ay vizyona girmesi beklenen Star Wars’ ın yeni serisi Skywalker’ ın yükselişinin hazırlıklarının devam ettiği ve heyecanlı dolu dolu bir yapıt olması dileğini ileterek esas haberimize gelelim. Samsung, Galaxy Note 10 Plus modelini “Star Wars Special Edition” olarak duyurdu ve Türkiye’ de de satışa çıkacak ve ABD fiyatı belli oldu. 

Gelecek ayın 20′ sinde gösterime girmesini beklediğimiz dev yapımın birde cep telefonu çıkacağını duyan filmin hayranları heyecanla yeni modeli bekliyor. Özelleştirilmiş bu model yine sınırlı sayıda üretileceği açıklandı.

Galaxy Note 10 Plus Star Wars fiyatı Amerika için 1299 dolar olacağı duyuruldu. Satışa çıkacak ülke sayısı kısıtlı olduğunu belirtelim. Şu an için 14 ülke satış listesinde yer alıyor.

Yeni modelde S-Pen ışın kılıcı gibi görünmekte ve telefonun arka kısmında “First Order” amblemini göreceksiniz. Note 10 Plus Star Wars renk seçenekleri kırmızı ve siyah renkte olacak. Unutmadan kamera çevresinin ve tuşların renkli olduğunu belirtelim.

Star Wars Galaxy Note 10 Plus özellikleri

Ek olan tarafı yazılımda görünmekte ve Türkiye fiyatı ne zaman belli olacak henüz bir bilgi yer almıyor. 

  • Star Wars tema
  • Cihaza özel animasyonlar
  • Özel duvar kağıtları
  • Özel sesler ve simgeler
  • Özel kutusu ve aksesuarları

Galaxy Note 10 Plus Star Wars Special Edition fiyatı

Teknoloji destek
Bu makaleyi paylaş
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir