Galaxy Note 4 Olduğu İddia Edilen Görüntüler Yayınladı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

Samsung’un 3 Eylül’de IFA Fuarı öncesinde düzenleyeceği basın etkinliği kapsamında kullanıcılarla buluşturacağı Galaxy Note 4 cephesinden beklenen sızıntı nihayet gerçekleşti. Uzun bir süredir teknik özelliklere ilişkin gelen haberlerin ardından GSMArena kaynakları Galaxy Note 4 olduğu iddia edilen bası görüntüleri internet ortamına servis etti.

Söz konusu görüntülerde Galaxy Note 3 tasarımını büyük ölçüde devam ettiren ancak önemli tasarımsal değişimleri de beraberinde getiren Galaxy Note 4’te 5.7-inç büyüklüğünde Quad HD çözünürlüklü Super AMOLED erkan yer alacak. Ön bölümde yer vereceği üstün özellikli ekranı mümkün olduğu kadar inceltilen yan çerçeveler eşliğinde sunacak Samsung, fiziksek home butonu geleneği yeni nesil Note telefonda da sürdürüyor.

10 Ağustos’ta tanıtılacak Galaxy Alpha’da olduğu gibi metal çerçeveyle donatılan Galaxy Note 4’ün arka kapağında bir kez daha deri görünümlü plastik malzeme kullanılıyor. Yine arka bölümde Galaxy S5’e göre daha büyük bir kamera sensörüne yer verildiğini görüyoruz. LED flaş ile desteklenen kameranı yanındaki bir diğer ayrıntı nabız ölçer sensörü olacak.

Galaxy Note 4 USB 3.0 desteğini sürdürecek. Alt bölümde geniş bir alana yayılan hoparlör ve nispeten kare tasarımlı ve metal çerçeveyle uyumlu S-Pen kalem dikkat çekiyor. Galaxy Note 4’te ayrıca 2.5GHz’de çalışan dört çekirdekli Snapdragon 805 işlemci, 3GB RAM, 32/64GB depolama, hafıza kart desteği ve 16MP çözünürlüklü arka kamera yer alacak.

Galaxy Note 4’ün tanıtım tarihi yaklaştıkça daha fazla sızıntının gerçekleşmesi bekleniyor.

gsmarena_001gsmarena_002gsmarena_003

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir