Roborock akıllı robot süpürge teknik servis destek hattı

Gökhan Torun
Yazar Gökhan Torun 3 Minimum Okuma

Son zamanlarda büyük ilgi gören akıllı süpürgeler yavaş yavaş evlerde yerini alıyor. Bu içeriğimizde, Roborock akıllı robot süpürge teknik servis destek hattı ile görüştüğünüzde ne gibi konularda destek alacağınızdan bahsedeceğiz.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Akıllı robot süpürgelerin en sıkıntılı tarafları hangi ürünü kullanıcının alacağını bilmemesi. Süpürge mi süpürge mantığı ile alanlarında bir çoğu az veya çok şikayetçi oluyor. Şikayet konularında düzgün süpürmeme, şarjın az gitmesi, komut almama veya herhangi bir yerinin çalışmaması. Bu liste daha da uzamakta.

Haberde önce hangi ürünü almalıyım sorusuna yanıt arayanlara kısa bir açıklamada bulunacağız. Sonrasında ise, ilgili markaya yönelik bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Roborock akıllı robot süpürge çağrı merkezi

Roborock çağrı merkezi telefon numarası 444 3766 ve 850 885 4151. Anladığımız kadarı ile anlaşmalı bir şirket bu markaya destek hizmet vermekte. Yetkili teknik servisle görüşme yapılarak durum netleştirilmeli.

Robot süpürge teknik servis formu doldurmak için ilgili bağlantı:

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image
  • roboking.com.tr/servis-kaydi-olusturun
Roborock akilli robot supurge
Roborock akıllı robot süpürge teknik servis destek hattı

Roborock yetkili servis formunu eksiksiz doldurun. Büyük ihtimal size geri dönüş yapılackatır.

Roborock akıllı robot süpürge teknik servis

Roborock akıllı robot süpürge destek hattı hizmeti bildiğimiz kadarı ile garantisi devam eden ürünler dışında garantisiz ürünler içinde geçerli. Servis ücreti bilgisi genelde arıza tespiti ile yapılmakta. Ürünü görmeden tek verilen ücret bilgisi servisin onarım ücretidir. Ürün servise geldiğinde kapsamlı incelemeden sonra müşteriye dönüş yapılıp onarım onayı istenilecektir.

Akıllı süpürge kurulumu

Akıllı robot süpürge kurulumu için önce telefonunuza ilgili markanın uygulamasını kurmanız gerekiyor. Kurulumdan sonra eşleştirme işlemi yapılmalı. Cihaz tanıtımından sonra test adımlarına geçeceksiniz. Verdiğiniz komutların doğru okunup okunmadığı denenmeli.

Robot süpürge eşleşmiyor sorunu yaşandığında ürün sıfırlanmalı ve tekrardan kurulumu yapılmalı. Test adına farklı bir cihazla kurmaya çalışmanızda gerekecektir.

Akıllı robot süpürge kurulum desteği

Robot süpürge kurulumu için isterseniz özel destek hizmeti alacağınız bir numara var. İster hafta içi ister hafta sonu yardım almanız mümkün. Hatta gece saatlerinde de destek hizmeti verilmekte. Tabi ücretlendirme telefon numarası üzerinden yapılmakta. Bu yer teknoloji danışmanlığı şeklinde çalışmakta.

İsteyen sitelerimizde daha önce yayınladığımız kurulum resimlerine bakabilirler. Artı akıllı robot süpürge kurulumu videolarımızda bulunmakta.

Roborock akıllı robot süpürge teknik servis iletişim bilgilerinin dışında ürün onarım talep formunu da haber içerisine ekledik.

Sıradaki öneri konumuz: Garantili cihazlarda tamir süresi

Takip etmek:
2015 Yılında başladığım bu sektöre bir süre makale yazarlığı ve site editörlüğü yaparak sürdürdüm. Bir süre sonra YouTube kanalı açarak kısa sürede yüksek takipçi sayısına ulaştım. Şimdilik daha çok YouTube ile ilgilenmekteyim.
İnceleme bırak