Galaxy Note 5’te Ciddi S Pen Sorunu Var! Kalemi Sakın Ters Sokmayın!

Andronova
By Andronova
1 Minimum Okuma

Kısa süre önce resmi olarak tanıtılan ve ülkemizde de satışına başlanılan Samsung‘un yeni amiral gemisi Galaxy Note 5 modeli satışlara hızlı başladı.

Sponsorlu reklam

S Pen kalemiyle meşhur Note serisinin son üyesi Galaxy Note 5‘in, S Pen’in ters sokulması durumunda bozulması gibi ciddi S Pen sorunu olduğu söyleniyor.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Samsung’un yeni tasarım konseptini uyarladığı Galaxy Note 5‘in S Pen alanında da değişiklikler yapılmış ve daha önce mümkün olmayan bir durum olan S Pen’i artık ters olarak Note 5‘e sokmak mümkün hale gelmiş.

Sponsorlu reklam

note-5-s-pen-kalem

Note 5 kalemini yuvasına ters sokmanın kalıcı hasara ve S Pen‘in tamamen bozulmasına sebep verebilmesinin yanında, Samsung‘un bu problem karşısında serviste nasıl bir tepki vereceği ise merak konusu.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

S Pen‘i bozulan Note 5 sahiplerine “biz bir hal ettik, hata yaptık, siz de kalemi düzgün soksaydınız” şeklinde cevap vermeleri oldukça ironik olacaktır.

ETİKETLİ:
Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak