Galaxy Note 5’te Ciddi S Pen Sorunu Var! Kalemi Sakın Ters Sokmayın!

media 12786

Kısa süre önce resmi olarak tanıtılan ve ülkemizde de satışına başlanılan Samsung‘un yeni amiral gemisi Galaxy Note 5 modeli satışlara hızlı başladı.

Andronova

S Pen kalemiyle meşhur Note serisinin son üyesi Galaxy Note 5‘in, S Pen’in ters sokulması durumunda bozulması gibi ciddi S Pen sorunu olduğu söyleniyor.

Samsung’un yeni tasarım konseptini uyarladığı Galaxy Note 5‘in S Pen alanında da değişiklikler yapılmış ve daha önce mümkün olmayan bir durum olan S Pen’i artık ters olarak Note 5‘e sokmak mümkün hale gelmiş.

note-5-s-pen-kalem

Note 5 kalemini yuvasına ters sokmanın kalıcı hasara ve S Pen‘in tamamen bozulmasına sebep verebilmesinin yanında, Samsung‘un bu problem karşısında serviste nasıl bir tepki vereceği ise merak konusu.

S Pen‘i bozulan Note 5 sahiplerine “biz bir hal ettik, hata yaptık, siz de kalemi düzgün soksaydınız” şeklinde cevap vermeleri oldukça ironik olacaktır.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın