Galaxy Note 7 aldım şimdi ne yapmalıyım?

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Galaxy Note 7 pil sorunu nedeniyle değişim ve ücret iade kararı. Samsung Galaxy Note 7 aldım şimdi ne yapmalıyım diyenler için detay haberimizde…

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Kısa süre önce dünya genelinde Galaxy Note 7 kullanıcılarından gelen pil sorunu şikayetinden dolayı Samsung, Galaxy Note 7 pil sorunu nedeniyle satışların durdurulması kararını aldı. Sonrasında ise satılan ürünlerin geri toplanmasına karar verdi.

Dünya genelinde Samsung’ a pil sorunu için yapılan şikayetlerin sayısı 35. Tabi milyonlarca adet satılmış. Bu kadar şikayet sayısı az görülse de, daha fazla şikayetin gelmeyeceğinden kimse emin değil.

Galaxy Note 7 aldım şimdi ne yapmalıyım?

Galaxy Note 7 aldım şimdi ne yapmalıyım?

Samsung Galaxy Note 7 pil sorunu nedeniyle kullanıcıların kafalarında oluşan sorunlar için, Samsung Türkiye ofisinden gelen açıklama ile artık kullanıcılar ne yapması gerektiği detaylı anlatıldı.

Samsung Türkiye’ nin ithal ettiği Galaxy Note 7 ürününü alan kullanıcıların seçenekleri şu şekilde: İsteyen kullanıcı yeni Galaxy Note 7 ile değişim yapabilecek. Ama ben ücret iadesinin yapılmasını istiyorum diyenler içinde, ücret iade başvurusu alınacak.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Yukarıdaki işlemler Ekim ayı içerisinde yapılması bekleniyor. Sizde Note 7 kullanıcısıysanız, Samsung müşteri hizmetleri iletişim hattı (444 77 11) telefon numarasını arayabilirsiniz. Alternatif olarakta Samsung yetkili servisleriyle iletişime geçebilirsiniz.

Şuana kadar Galaxy Note 7 Türkiye kullanıcılarından pil sorunu ile ilgili her hangi bir şikayet yapılmadı. Ama dünya genelinde pilden kaynaklı çok fazla vaka olmasa da görülen vakalar, Galaxy Note 7 kullanıcılarını ve Samsung’ u tedirgin etti.
 

Galaxy Note 7 aldım iade


Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2017, 15:37

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir