Galaxy S20 FE 120 Hz ekran özelliği

Galaxy S20 FE 120 Hz ekran yenileme özelliğine sahip iddialı modelin temel özelliklerinden bahsettik. Fiyat konusunda çok sayıda modelde ara ara değişim görülüyor.

Andronova

Samsung’un Galaxy serisi telefon modelleri oldukça popülerdir ve hala çok satmaya devam etmektedir. Galaxy telefon modelleri oldukça kullanışlı ve uzun ömürlüdür. Dikkatli kullandığınız sürece uzun süreli kullanabilirsiniz. Telefonun yavaşlaması ya da donması gibi sorunlar olduğunda servis ile kolayca halledilebilir. Siz telefonunuzu özenli bir şekilde kullanmaya dikkat edin. Ekranda her zaman bir koruyucu ve telefonunuz için her zaman bir kılıfınız olsun. Galaxy serisinin S20 modeli diğer modellere göre çok daha profesyoneldir ve özelliklere sahiptir.

Galaxy S20 FE özellikleri

Galaxy S20 6.2 inç boyutunda bir ekrana sahiptir. Dahili depolama alanı 128 GB olmaktadır. Kendi belleği ise 8 GB’tır. Batarya kapasitesi 4000 mAH şeklinde olmaktadır. Çift hatlı bir telefon modelidir. Hızlı şarj sistemi vardır ve 4.5G desteği mevcuttur. CPU frekansı ise 2.73 GHz şeklindedir.

Kamera kalitesi

Bu telefon modelinin geniş açısı 108 MP PD AF arka kamera, ultra geniş içinde 12 MP yer alıyor. Ön kamerası ise gece modu 10 MP, normalde 40 MP PD AF şeklindedir.

Ekran tarafı

Diğer Galaxy modelleri ekran yenilemesi 60 Hz, S20’nin 120 Hz’ye çıkabilir. Bunun için ayarlardan ekran menüsüne tıklayın. Ekran menüsünden pürüzsüz hareket seçeneğine tıklayın. Daha sonra yüksek yenileme hızı ile ekranınızı yenileyin. Böylece daha yüksek çözünürlüklü ve hızlı çalışan bir ekranınız olacak.

Galaxy S20 FE 120 Hz ekran özelliği

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın