Galaxy S20 FE 120 Hz ekran özelliği

Savaş Taşcıoğlu
Yazar Savaş Taşcıoğlu 2 Minimum Okuma

Galaxy S20 FE 120 Hz ekran yenileme özelliğine sahip iddialı modelin temel özelliklerinden bahsettik. Fiyat konusunda çok sayıda modelde ara ara değişim görülüyor.

Ad imageAd image

Samsung’un Galaxy serisi telefon modelleri oldukça popülerdir ve hala çok satmaya devam etmektedir. Galaxy telefon modelleri oldukça kullanışlı ve uzun ömürlüdür. Dikkatli kullandığınız sürece uzun süreli kullanabilirsiniz. Telefonun yavaşlaması ya da donması gibi sorunlar olduğunda servis ile kolayca halledilebilir. Siz telefonunuzu özenli bir şekilde kullanmaya dikkat edin. Ekranda her zaman bir koruyucu ve telefonunuz için her zaman bir kılıfınız olsun. Galaxy serisinin S20 modeli diğer modellere göre çok daha profesyoneldir ve özelliklere sahiptir.

Galaxy S20 FE özellikleri

Galaxy S20 6.2 inç boyutunda bir ekrana sahiptir. Dahili depolama alanı 128 GB olmaktadır. Kendi belleği ise 8 GB’tır. Batarya kapasitesi 4000 mAH şeklinde olmaktadır. Çift hatlı bir telefon modelidir. Hızlı şarj sistemi vardır ve 4.5G desteği mevcuttur. CPU frekansı ise 2.73 GHz şeklindedir.

Kamera kalitesi

Bu telefon modelinin geniş açısı 108 MP PD AF arka kamera, ultra geniş içinde 12 MP yer alıyor. Ön kamerası ise gece modu 10 MP, normalde 40 MP PD AF şeklindedir.

Ad imageAd image

Ekran tarafı

Diğer Galaxy modelleri ekran yenilemesi 60 Hz, S20’nin 120 Hz’ye çıkabilir. Bunun için ayarlardan ekran menüsüne tıklayın. Ekran menüsünden pürüzsüz hareket seçeneğine tıklayın. Daha sonra yüksek yenileme hızı ile ekranınızı yenileyin. Böylece daha yüksek çözünürlüklü ve hızlı çalışan bir ekranınız olacak.

Galaxy S20 FE 120 Hz ekran özelliği
Takip etmek:
Teknoloji alanında uzun yıllar teknik personel olarak hizmet verdim. Web site yazarlığı ve editörlük hizmetine 2013 yılında başladım. Şu aralar hem kendi teknoloji haber sitemde hem Andronova' da makale yazarlığı yapıyorum. İlgi ve iş alanı: Bilgisayar ve mobil cihazlardaki genel sorunlara yönelik araştırma ve onarım, Aynı zamanda popüler operatörlerden birinin uygulamalarını inceleme ve raporlama.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir