Galaxy S4 için Sunulan Güncelleme Ülkemiz Kullanıcılarına ulaştı: Uygulamalar SD Karta Taşınıyor ve HDR Çekim Modu Desteği

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Haziran ayının ilk haftasında Galax S4’ün LTE versiyonu (I9505) için yayınlanan güncelleme ile Galaxy S4 kullanıcılarının telefon hafızasında yer alan uygulamaları microSD karta taşımasının önü açılmıştı.

teknik destek

Söz konusu güncellemenin ülkemiz kullanıcılarına da ulaştığı rapor edilirken, Ana bant sürümü I9500XXUBMEA olan yazılım Kies ve OTA (şebeke üzerinden) indirilebilir durumda.

Güncelleme neticesinde depolama biriminde kullanıcıya ayrılan bölüm bir miktar artırılsa da (9.23GB) bu noktada asıl sevindirici gelişme uygulamaların hafıza kartına taşınabilmesi oldu.

Samsung, yeni güncelleme ile kamera noktasında yaşanan bazı hataları da gideriyor. Kimi kullanıcıların kamera açılışında yaşadıkları telefon kapanma sorununa çözüm getirilirken, telefon sahipleri yeni güncelleme ile HDR formatında video çekimi de gerçekleştirebilecek.

Yarı saydam durum çubuğu, bildirim ekranında yer alan hızlı ayarlar bölümüne Smart Pause (akıllı bekleme) sekmesinin dahil edilmesi ve pil noktasında sağlanan optimizasyonlar güncelleme kapsamında sunulan yenilikler arasında. Son yeniliklerin dahil edildiği ve yaklaşık 1.6GB boyutunda olan ROM’u dilersiniz indirebilir ve Odin yardımcı uygulaması ile kurabilirsiniz. Y

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!