Galaxy S4 LTE-A için KitKat Dağıtımı Başladı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung geçtiğimiz yılın ikinci yarısında Galaxy S4 LTE-A modelini duyurdu. Orijinal Galaxy S4’te Snapdrgon 600 işlemcisine yer veren Samsung, LTE-A destekli  Galaxy S4’te ise Snapdragon 800 işlemcisini kullandı. İlk olarak Güney Kore’de satışa sunulan Galaxy S4 LTE-A daha sonra Avrupa ve Amerika pazarlarında da boy gösterdi.

Android 4.2 Jelly Bean ile tanıtılan bir süre sonra Android 4.3 güncellemesini alan telefon için uzun bir bekleyişin ardından nihayet Android 4.4.2 KitKat güncellemesi de başladı. Galaxy S4 için aylar öncesinde dağıtılan KitKat güncellemesi için Samsung uzun bir süredir Galaxy S4 LTE-A kullanıcılarını bekletiyordu.

İskandinav ülkelerinde OTA ve Kies üzerinden dağıtımı sağlanan Android 4.4.2 güncellemesinin kısa süre içerisinde tüm Avrupa’ya yayılması bekleniyor.

Android 4.42 KitKat güncellemesi TouchWiz kullanıcı arayüzü üzerinde büyük boyutlu bir değişim getirmiyor. Ayrıca durum çubuğu simgelerin beyaz renge bürünmesi, Hangouts’un mesaj uygulaması olarak kullanımı, kablosuz yazıcı desteği, kilit ekranda kamera kısayolu, kilit ekranda tam boyutlu albüm kapağı görüntüleme, genel performans artışı, düşük güç tüketimiyle müzik dinleyebilme ve yatay konumda daha iyi performans sergileyen klavye güncelleme kapsamında yer alıyor.

Android 4.4

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!