Galaxy S4 Mini Cephesinden Yeni Görseller Sızdırıldı!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Galaxy S III Mini ile kayda değer satışlar gerçekleştiren Samsung’un Galaxy S4 modelinde de benzer bir strateji benimseyeceği Galaxy S4 lansmanı sonrasında netleşmişti. Yıl içerisinde Galaxy S4 isminde 3 cihaz daha duyurmayı planlayan Samsung’un, söz konusu cihazlar arasında yer alması beklenen çözümlerinden biri de Galaxy S4 Mini olacak.

teknik destek

Galaxy S4 Mini’nin daha önce kimi görselleri sızdırılmış ve telefonun kısa süre içerisinde resmiyet kazanacağı bildirilmişti. Son gelen değerlendirmeler ve sızıntılara bakıldığında ise telefonun haziran ayı içerisinde duyurulacağı neredeyse kesinlik kazanırken, ortaya çıkan yeni görseller de tasarım noktasında daha fazla detay elde etmemizi sağlıyor.

Galaxy S4 ile benzer bir tasarımın sergilendiği telefonda 4.3-inç boyutunda QHD (960 X 540p) çözünürlüklü Super AMOLED ekran yer bulacak. İşlemci noktasında henüz net söylemler yok ancak 1.6GHz frekans hızında çalışan yeni nesil çift çekirdekli bir işlemci ya da 4 çekirdekli Exynos 4412 beklentisi hakim.

Tek ve çift SIM kart versiyonlarına yer verilmesi beklenen telefonda 1GB RAM, microSD kart desteği, 8/16GB dahili depolama birimi, Android 4.2.2, 8MP çözünürlüklü arka kamera ve TouchWiz Nature UX 2.0 öne çıkan diğer detaylar arasında yer sayılabilir.

Orta seviyede iddialı bir alternatif sunmaya hazırlanan Samsung, Galaxy S4 Mini modelini önümüzdeki haftalarda resmiyete dökerek, telefonu en kısa süre satışa sunmayı hedefliyor. Benzer bir hamlenin HTC cephesinden One Mini (M4) ile geleceğini hatırlatalım.

media 16922media 16923media 16924

kaynak: GSMArena

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın