Galaxy S4 ve Galaxy Note 8 Tamamı Geri Dönüştürülebilir Kutularda Satışa Sunulacak

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

MWC 2013 etkinliği kapsamında kullanıcıların beğenisine sunulan Galaxy Note 8 ve mart ayı içerisinde Amerika’da düzenlenen Unpacked etkinliğinde resmiyet kazanan Galaxy S4 sahip oldukları üst seviye teknik özelliklerin yanı sıra yeni bir ürün ambalajı tasarımı sergileyecek. Samsung’un yeni cihazların satışında %100 geri dönüşümlü kutular kullandığı ortaya çıktı. Açıkçası kutular sahip oldukları yapının yanı sıra oldukça şık görünüyor. Geri dönüşümlü kutuların üzerinde baskılar ise yine geri dönüş imkanı olan soya mürekkebi ile basılmış.

teknik destek

Samsung cephesinde oluşturulan yenilik çevre dostu bir amaç benimsemekte. Galaxy S III ile doğadan ilham alan Samsung, Galaxy S4’te ise doğaya verdiği önemi göstermiş oldu. Geri dönüştürülebilir kutuların ilerleyen dönemlerde tüm Samsung cihazlarından kullanılması bekleniyor.

Daha önce HTC ve O2 arasında yapılan bir anlaşma gereği O2 bünyesinde satılacak HTC telefonlarında şarj cihazına yer verilmemesi kararlaştırılmıştı. Bu sayede toplumdaki şarj cihazı kirliliğinin önüne geçilmesi amaçlandı. Söz konusu gelişme de çevre dostu bir kampanya amacı gütmüştü.

vqGvODyJ_ds” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

kaynak: PhoneArena

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!