Galaxy S4 ve Galaxy Note 8 Tamamı Geri Dönüştürülebilir Kutularda Satışa Sunulacak

Andronova
1 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

MWC 2013 etkinliği kapsamında kullanıcıların beğenisine sunulan Galaxy Note 8 ve mart ayı içerisinde Amerika’da düzenlenen Unpacked etkinliğinde resmiyet kazanan Galaxy S4 sahip oldukları üst seviye teknik özelliklerin yanı sıra yeni bir ürün ambalajı tasarımı sergileyecek. Samsung’un yeni cihazların satışında %100 geri dönüşümlü kutular kullandığı ortaya çıktı. Açıkçası kutular sahip oldukları yapının yanı sıra oldukça şık görünüyor. Geri dönüşümlü kutuların üzerinde baskılar ise yine geri dönüş imkanı olan soya mürekkebi ile basılmış.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Samsung cephesinde oluşturulan yenilik çevre dostu bir amaç benimsemekte. Galaxy S III ile doğadan ilham alan Samsung, Galaxy S4’te ise doğaya verdiği önemi göstermiş oldu. Geri dönüştürülebilir kutuların ilerleyen dönemlerde tüm Samsung cihazlarından kullanılması bekleniyor.

Daha önce HTC ve O2 arasında yapılan bir anlaşma gereği O2 bünyesinde satılacak HTC telefonlarında şarj cihazına yer verilmemesi kararlaştırılmıştı. Bu sayede toplumdaki şarj cihazı kirliliğinin önüne geçilmesi amaçlandı. Söz konusu gelişme de çevre dostu bir kampanya amacı gütmüştü.

vqGvODyJ_ds” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

media 16957

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

kaynak: PhoneArena

Bu makaleyi paylaş
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir