GarantiPay BonusFlaş nedir nasıl kullanılır

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Garanti Bankasının BonusFlaş uygulaması nedir ve alışverişte nasıl kullanılır sorusuna yanıt şeklinde hazırladığımız yazımız sadece hizmeti tanıtmak adına yayınlandı.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

GarantiPay BonusFlaş uygulaması ne demek nasıl kullanılır sorunuza yanıt vermek isterken birde resimli uygulamalı anlatmak istedik. Bu çok sık karşılaştığınız bir seçenek değil veya dikkat etmediğiniz diyebiliriz. Alışverişlerde önemli olacağını düşündüğümüz hizmetin nasıl çalıştığını göstereceğiz.

GarantiPay, internetten yapılan alışverilerde kredi kartının bilgisini paylaşmadan BonusFlaş mobil uygulamasının kullanılarak yapılan ödeme işlemine verilen ad. Hızlı ve güvenilir olarak görülen bu yöntemde bize göre sanal kartın kullanılması daha mantıklı olacak.

Kullanıldığında ne oluyor verya ne işe yarar diye düşünenler için ne işe yarıyor sorusuna cevap vereceğiz. Ama her yer için geçerli olmayabilir. Garanti bankasının güvenlik ve kolaylık adına oluşturduğu bu hizmetin avantajı bize göre iki tane olabiliyor. Biz bir tanesiyle karşılaştık ama iki olarak olduğunu düşünüyoruz. Biri komisyon ödemeden işlem yapmanız. Bazı satıcıların taksitle veya kartla işlem yapılırken bir komisyon alabiliyor ve bu özelliği kullandığınızda peşin fiyatından işlem yapıyorsunuz. Tabi hepsi için geçerli olmayabilir. Diğeri ise ürün indirimi sunabilir.

BonusFlaş nasıl kullanılır

  1. Herhangi bir ürün aldığınızda ödeme seçenekleri arasında eğer “GarantiPay” bulunuyorsa bunu seçmeniz gerekiyor.
  2. Ödemenin geçerli olması adına BonusFlaş uygulamasının açılması önerilecek. Yüklü değilse yüklemeniz gerekiyor.
  3. Yüklendikten sonra mobil bankacılık bilgilerinizi girmeniz istenilecek. Sonrasında aşağıda “Ödemeler” yazılı olana dokunuyorsunuz.
  4. Ekrana almak istediğiniz ürünün fiyatı ve alınacak yerin bilgisi çıkacak. Buradan onay verdikten sonra açık olan alışverişi yaptığınız sitenin uygulamasına veya web sitesine gidip bekleyiniz.

Kendiliğinden alım gerçekleştiğinin bilgisi ekranınıza gelecek. Eğer bir problem yaşanırsa bununda bildirimi yapılacak. Yalnız internetten alışverişe kartın açık olması gerekmekte. Bunun içinde zaten son işlemde ekranınıza böyle bir şey gelecektir.

Biraz karşık gibi dursa da esasında ilk defa işlem yapıyorsanız eğer yanlış yapmamak adına biraz panikleyebilirsiniz. Sakın şekilde işlemlerinizi yapabilmeniz için yeterli dakika verilmekte.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

GarantiPay BonusFlaş nedir nasıl kullanılır

GarantiPay nasıl kullanılır

Görselde ilgili menünün ve butonun bilgisini gösteriyoruz. Alacağınızı aldıktan sonra ilgili seçeneğin eski haline çevrilmesini öneriyoruz. Yani pasif konuma getiriniz.

BonusFlaş nasıl kullanılır


Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2021, 04:11

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir