General Mobile 5 Plus hızlı kamera ayarları

Andronova

General Mobile 5 Plus telefon modeli ülkemizde en çok satılan modeller arasında bulunmaktadır. Mobile 5 Plus'da kamera özelliğini nasıl hızlı olarak açabileceğinizi anlatacağız.

Son dönem içerisinde en çok satılan modeller arasında yer alan General Mobile 5 Plus modeli gelişmiş arayüzü ve güncel yapıya sahip işletim sistemi ile kullanıcılarına farklı deneyimler sunmaktadır. General Mobile 5 Plus telefon modelinde öne çıkan özelliklerden biride hızlı kamera açma özelliğidir. 

General Mobile 5 Plus telefonlarında kamera özelliğini uygulama üzerinden açmak yerine daha kolay ve  hızlı bir şekilde açabilirsiniz. General Mobile 5 Plus telefon modelinde hızlı kamera açmak için aşağıdaki başlığımız altında bulunan adımları takip ediniz.

General Mobile 5 Plus kamera ayarları

General Mobile 5 Plus hızlı kamera ayarları

General Mobile telefon modellerinde aslında kamerayı pratik açma işlemleri çok kolaydır. Fakat açılma yöntemini bilmediğiniz takdirde sizleri biraz uğraştırabilir. Normalde kilit ekran tuşuna üst üste iki kez bastığınızda kamera açılacaktır. Bu şekilde çekmek istediğiniz resmi veya videoyu kaçırmadan hızlı bir şekilde çekebilirsiniz. Peki hızlı kamera özelliğini nasıl  açıp kapatabiliriz ? Hızlı kamera özelliğini aşağıdaki adımları takip ederek aktifleştirebilirsiniz.

Kamera özelliğinin aktif edebilmek için yapmanız gerekenler;

  • İlk olarak menü tuşuna basınız.
  • Ardından karşınıza gelen seçenekler içerisinden Ayarlar bölümüne giriş yapınız. Ayarlar bölümünün simgesi çark şeklindedir.
  • Daha sonra karşınıza seçeneklerden Ekran yazısına tıklayınız.
  • Bu bölümde yer alan Kamera için güç düğmesine iki kez basın yazısının karşısında yer alan seçeneği aktif hale getiriniz.

Bu şekilde General Mobile 5 Plus telefon modelinde hızlı kamera özelliğini aktif etmiş olacaksınız.

General Mobile 5 Plus hızlı kamera özelliğini devredışı bırakmak için;

Ayarlar > Ekran > Kamera için güç düğmesine iki kez basın yazısının karşısında bulunan işareti kaldırınız.


Güncelleme Tarihi: 06 Temmuz 2017, 03:53

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir