Google Play Hediye Kuponları Artık Türkiye’de

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Google Play Hediye Kuponları Artık Türkiye’de Kullanılabiliyor!

Andronova

Ülkemizde kredi kartını internetten kullanım oranları ciddi derecede artsa da, bir çok kullanıcı halen internete güvenemiyor ve kanaatimce güvenmemekle de haklılar. Her hafta bir başka büyük firmanın güvenlik açığı haberi, büyük bankaların milyonlarca kredi kartı bilgilerini çaldırması gibi bir çok örnek var bunun için sebep olan.

Google Play Hediye Kuponları Artık Türkiye’de

Google, bu gibi durumlara istinaden uzun süredir Google Play Hediye Kuponları (Google Play Gift Cards) hizmetini kullandırıyordu ancak bu henüz ülkemizde aktif değildi. Şimdi bizi mutlu edecek bir haber var. Artık Google Play Hediye Kuponlarını Türkiye’den kullanmak mümkün.

Aynı zamanda Güney Kore’de de kullanıma açılan hediye kuponları, Türkiye’de 25TL, 50TL ve 100TL’lik kupon kartları halinde satılacak.

Kuponlar çok yakında mağazalarda yerini alacak. Google‘ın sayfasından kuponların satıldığı yerleri takip edebileceğiniz adres  play.google.com/intl/tr_tr/about/giftcards/” target=”_blank”>Google Play Hediye Kuponları

Çok yakında yapacağımız yen yarışmalarımızda Google Play hediye kuponlarını dağıtmak için sabırsızlanıyoruz 🙂

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.