GTA 5'i Düşük Sistemli PC'lerde Çalıştırmanın Yöntemi!

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Grand Theft Auto serisinin en yenisi GTA 5 bilgisayar içinde gelmesinin ardından, yüz binlerce PC kullanıcısı GTA 5 PC sürümünü oynamaya başladı bile. Düşük sistemde oynama!

Teknoloji destek

Bu yılın en popüler oyunu Grand Theft Auto’ un en başarılısı olarak şu an için GTA 5 görülmekte. Bilgisayar için desteğin gelmesiyle çok sayıda oyun severi sevindirdi. Oyunun sistem gereksinimi bilgisayarınız karşılamıyor mu!

Çıktıktan kısa bir süre içerisinde 3DM tarafından GTA 5 PC crack dosyasının yayınlanması, RockStar tarafından hoş karşılanmamıştı. Ancak bir grup var ki, onlar da bu PC sürümünden pek hoşnut değiller. Bu grup düşük sistemli pc’lere sahip büyük bir kitleden oluşuyor.

Biz GTA 5 PC hileleri hakkında haberler paylaşırken, o grup ise bilgisayarlarının donanımsal özellikleri iyi olmadığı için GTA 5 PC sürümünü oynayamıyorlardı. Ta ki şu ana kadar. Sizler için GTA 5 PC sürümünü düşük sistemlerde bile oynayabilmenin yöntemini anlatacağız.

Ragnos1997 isimli oyuncu tarafından hazırlanan bir yama ile, GTA 5’i düşük sisteme sahip PC’lerde dahi oynayabileceksiniz. GTA 5 minimum sistem gereksinimlerini aşağıda görebilirsiniz.

GTA 5'i Düşük Sistemli PC'lerde Çalıştırmanın Yöntemi!

GTA 5’i düşük donanımlı bilgisayarlarda oynayabilmek için gerekli en düşük sistemin özellikleri:

  • İşletim sistemi Windows XP SP3 32bit veya üstü
  • İşlemci herhangi x86/x64 Intel veya AMD işlemci
  • RAM en az 64MB boşta RAM ihtiyacı
  • Hafıza 100MB boş hafıza
  • Çözünürlük normal kullanım için 1024×768 ekran çözünürlüğü

Orta derecede öneri sistem:

  • İşletim sürümü Windows 7 veya Windows 10
  • RAM 4 GB
  • İşlemci Core Duo veya Core Duo 2
  • Boş alan ne kadar fazla ise daha rahat oynamanızı sağlayacak

GTA 5 düşük donanımlı bilgisayarlarda oynayabilmek için yapmanız gereken şey ise mediafire.com/file/8lm422898cel798/Ragnos1997_Low_Specs_Patch_Client_v1.0.rar/file BURADAKİ dosyayı indirip GTA 5’in kurulu olduğu klasöre kopyalamak.

Aşağıda ayrıca düşük sistemde çalışan PC sürümüne ait videoyu da izleyebilirsiniz.

GTA 5 düşük bilgisayarda oynamak için gerekli bilgilendirmeyi dikkatli okumanızı tavsiye ediyoruz. En düşük bilgisayar özellikleri neler diyenler için yazımız işinizi gördü mü?


Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2020, 01:40

Teknoloji destek
ETİKET:
Bu makaleyi paylaş
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir