HTC 4G LTE sistem hatası nasıl düzeltilir?

Andronova
Yazar Andronova

HTC 4G LTE telefonlarda oluşan hatalardan birisi sistem hatası nasıl çözülür ?

Teknoloji destek

Mobil sektörü ülkemizde gittikçe gelişen ve büyüyen bir sektördür. Artık insanlar bilgisayar üzerinden internet gezintisi yapmayı neredeyse akıllı telefonlar yüzünden unuttular 🙂 Durum ve ahval bu haldeyken bir çok akıllı telefon markası ortaya çıkmaya başladı.

Kimi eskilerden beri olu kendini yenileyerek piyasaya girerken kimide yeni bir marka oluşturup piyasada yer alamaya çalışmakatadır. İşte o markalardan biri olan ve eskiden beri tanıdığımız HTC markasına ait bir teknolojik sorunu çözüme kavuşturmaya çalışacağız.

HTC 4G LTE modelinde yaşanan ve forum sitelerinde yer alan hatalardan birisi “sistem hatası” sorununu nasıl çözebileceğinizi anlatacağız.

HTC 4G LTE sistem hatası nasıl düzeltilir?

HTC 4G LTE sistem hatası nasıl düzeltilir?

HTC 4G Lte modelinde yaşanan yukarıdaki hatayı alan takipçilerimiz için yapmanız gereken akıllı telefonunuza yeniden işletim sistemini kurmanız gerekmektedir. HTC telefonuna ait resmi sürüm uygulamasını bulup yüklemenizi tavsiye ederiz. Peki HTC telefonlara ait stock rom sürümü nereden ve nasıl bulabiliriz ?

HTC telefonunuza ait resmi sürümü aşağıdaki linke tıkladığınızda istediğiniz HTC modeline ait işletim sistemini bulabilirsiniz. htc.com/us/support/rom-downloads.html

Yukarıdaki linkten HTC 4G LTE modeline ait stock room dosyasını indirdikten sonra yine HTC sitesinden ( htc.com/us/support/software/htc-sync-manager.aspx ) HTC Sync yazılımını indiriniz. Ayrıca bilgisayarınızda java uygulamasının da yüklü olduğundan emin olunuz.

Teknoloji destek
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir