HTC, Dot View Kılıf için Güncelleme Yayınladı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

HTC, 25 Mart’ta resmen açıkladığı üst düzey akıllı telefonlar birlikte kılıf dünyasına yeni bir soluk getiren Dot View kılıfı da duyurdu. One M8 için özel olarak üretilen Dot View kılıf telefonun arka kısmını ve 5-inç büyüklüğündeki Full HD çözünürlüklü ekranı tamamen kaplıyor. Koruyu bir kılıf olan Dot View’in ön önemli özelliği ise telefonun ekranını açmadan üzerinde yer alan led ışıklar sayesinde bildirimleri görüntülemesidir.

teknik destek

Dot View kılıfı açmadan telefona gelen aramaları yanıtlayabilir, e-posta bildirimleri alabilirsiniz. One M8’de ayarladığımız hatırlatmaları ekrana yansıtan kılıf ayrıca hava durumu bilgisini de yansıyor. Geliştiriciler tarafından hacklenen kılıfta sesli arama, mesaj ve e-postaların yanında Twitter ve Hangouts iletileri kılıf ekranında görüntülendi. Güç butonuna tıklayarak ve ekran üzerinde herhangi bir noktaya çift tıklayarak aktif hala geçen kılıf üzerinde kaydırma hareketleriyle çeşitli içeriklere erişmek de mümkün.

HTC, çok fonksiyonlu kılıf için yeni bir güncelleme yayınlayarak mevcut özelliklere yenilerini ekledi. Aksesuara tema desteği gelirken, dilerseniz belirlediğiniz herhangi bir fotoğrafı da arka plan görüntüsü yapabileceksiniz. Güncellemeyle birlikte artık son üç arama için yeniden arama özelliği kullanılabilecek. Bir diğer yenilik ise kılıf üzerinde daha fazla bildirim görmek için sağa sola yapılan kaydırma hareketleri oldu. Dot View uygulamasına Google Play üzerinden erişebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra ilgili bölümden tema ve diğer ayarlamalar göz atabilirsiniz.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir