HTC M8’in (One 2) Satışa Sunulan Kılıfı Parmak İzi Tarayıcısını Doğruluyor!

blank

HTC geçtiğimiz yıl şubat ayında lanse ettiği üst sınıf akıllı telefonu One‘ın devam modelini bir yıl sonra yine aynı dönemde duyurmanın hazırlıklarını yapan HTC’nin söz konusu telefonu nasıl isimlendireceği henüz netlik kazanmış değil. Kod adı M8 olan telefonn için One 2 ve One+ isimleri şu an güçlü adaylar olarak görünüyor.

teknik destek

Telefon hakkında bir süredir gelişmeler yaşanıyor. Tayvanlı üreticiye yakın kaynaklar ise One+ hakkında elde ettikleri bilgileri kamuoyu ile paylaşmaya devam ediyor. Telefon hakkında yaşanana son gelişme ise Çin’den geldi. Alibaba üzerinden satışa sunulan HTC M8 kılıfları telefonun arka bölümünde parmak izi tarayıcısının varlığını teyit etti. Telefonların resmi tanıtımları öncesi Çin forumlarında detaylı bilgiler görmek mümkün ve ayrıca tanıtım işlemi öncesi söz konusu telefonların kılıflarının satışa sunulmasını daha önce farklı modellerde de görmüştük.

Kapak tasarımından anlaşıldığı üzere parmak izi tarayıcısı One Max modelinde olduğu gibi arka bölüme konumlandırılacak. Ayrıca parmak izi tarayıcısının üst bölüme daha da yakınlaştırıldığını görüyoruz. Parmak izi tarayıcısının hemen altında kamera ve LED flaş için ayrılan bölüm yer alacak. Ayrılan boşluktan anlaşıldığı üzere HTC bu bölümde Ultrapiksel kameranın düşük ışık performansını daha iyi noktalara taşımak için çift LED flaşa yer verecek.

Şubat ayı içerisinde resmi tanıtımı beklenen telefonun iddia edilen teknik özelliklerine bir kez daha değinecek olursak; 2.3GHz’de çalışan Qualcomm Snapdragon 800, Android 4.4 ve Sense 6, 5-inç Full HD 1080p Super LCD ekran, Ekran üzerine yerleştirilen sanal butonlar, 16GB depolama ve microSD kart, 2GB RAM, Ultrapiksel kamera, 2.1MP ön kamera, 2700-3000mAh arasında pil kapasitesi, WiFi 802.11 a / ​​b / g / n / ac, Bluetooth 4.0, NFC, kızılötesi bağlantı noktası.

HTC-M8-case-640x627

kaynak: phandroid

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!