HTC One M7 için Sense 6.0 Güncellemesi Başladı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

HTC‘nin birkaç gün önce One Max için başlattığı Sense 6.0 güncellemesi bu defa One M7 kullanıcılar için dağıtıma sunuldu. 5.11.661.8 yapı numarasına ve 668MB büyüklüğe sahip yeni güncelleme ilk olarak Kanadalı kullanıcılar için yayınlandı. OTA (şebeke) üzerinden yayınlanan Sense 6.0 güncellemesinin önümüzdeki günlerde One M7’nin uluslararası versiyonu için de dağıtılmaya başlanacak.

teknik destek

Android 4.4.2’yi temel alan güncelleme Sense 6.0’da yer alan yeniliklerin neredeyse tamamını One M7’ye getiriyor. Ekrana çift tıklayarak telefonu uyandırma ve diğer ekran kaydırma kısayolları güncelleme ise içeriğinde yer almıyor.

One M7 güncellemeyle daha sezgisel bir kamera ve daha gelişmiş bir galeri uygulamasına kavuşuyor. Ekstra güç tasarruf modu, arayüz gelişmeleri, kolay gezinti için renkli kodlanmış temalar, kişiselleştirilmiş yazı stili, çalışan tüm uygulamaları sonlandıran yeni bir buton, BlinkFeed gelişmeleri (artık en yakın restoran önerileri de gösteriliyor), yen temalar, Sense TV gelişmeleri ayrıca e-posta, takvim, mesajlaşma ve diğer telefon uygulamalarında yaşanan gelişmeler Sense 6.0 güncellemesine dahil edildi.

HTC’nin ayrıca mayıs-haziran döneminde One mini, Butterfly S, Desire 816 ve Desire 610 için de Sense 6.0 güncellemesini kullanıcılarla buluşturacak.

htconem7sense6update

kaynak: htcsource

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir