HTC One (M8) Dot View Kılıf Hacklendi: Daha Fazla Bildirim Görüntüleniyor

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

HTC‘nin M8 lansmanında duyurusunu gerçekleştirdiği Dot View kılıf sahip olduğu tasarım ve özelliklerle kullanıcılardan tam not aldı. HTC One M8’in metal kasasını ve Full HD Super LCD3 ekranı her açıdan koruyan kılıf, telefon kapalıyken bile telefona erişimi sağlıyor. Kılıfı açmadan aramaları yanıtlayabilir, e-posta bildirimleri alabilirsiniz. Hatırlatmaları ekrana yansıtabilen Dot View kılıf ayrıca  hava durumu bilgisini görmenizi de sağlayabiliyor.

teknik destek

Güç butonuna tıklayarak ya da ekran  üzerinde herhangi bir noktaya çift tıklayarak devreye giren kılıfta ekran üzerinde yapılacak kaydırma hareketiyle de bazı içeriklere kısayoldan erişmek mümkün.

Açık kaynak kodlu Android işletim sisteminin nimetleri bu defa Dot View kılıfta karşımıza çıktı. XDA TV yapımcısı ve XDA forum moderatörü ve aynı zamanda HTC ile yakın ilişkiler içerisinde olan Shen Ye, Twitter hesabından yayınladığı görsellerde Dot View kılıflarda daha fazla iletinin yer aldığını gösterdi. Sesli arama, mesaj ve e-postaların yanında Twitter ve Hangouts iletileri de kılıf ekranında görüntülenebiliyor. Buna Google+, Facebook, Whatsapp iletileri de eklenebilir.

Geliştirici Dot View kılıfları nasıl hacklediğine dair herhangi bir açıklama yayınlamadı. Muhtemelen root işlemi sonrası bir APK dosyası ya da ufak çaplı bir yazılım değişikliğiyle söz konusu kılıflarda daha fazla ileti görüntülenebilecek. Kılıf tanıtım videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Blw8DccCcAA4FmiBlxEBa7CIAA4zHp

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın