HTC One M8 için İlk Büyük Kararlılık Güncellemesi Yayınlandı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung’un Galaxy S5, Sony’nin ise Xperia Z2 için yayınlandığı kararlılık güncellemeleri sonrası HTC cephesinden de 2014 yılı amiral gemisi modeli One M8 için ilk büyük kararlılık güncellemesinin dağıtımına başlandı. İlk olarak sadece Kuzey Amerika’da One M8 için bir güncelleme yayınlayan HTC bu dağıtımda telefondaki “Ekstra Güç Tasarrufu modunu” aktif hale getirmişti. Yeni firmware  ise M8 kullanıcılarını memnun edecek kararlılık geliştirmeleri, hata düzeltmeleri ve bir dizi geliştirmeleri beraberinde getiriyor.

teknik destek

1.54.401.10 sürüm numarasını taşıyan ve 66.7MB boyutunda olan güncelleme kullanıcılara OTA üzerinden ulaşıyor. Güncellemeyle birlikte One M8 yeni radyoya kavuşuyor. Uygulama tarafında ise kamera, video ve FM Radyo’da stabilite sağlanıyor. Ayrıca hava durumu uygulamasında barometre güncellemesi de söz konusu güncellemenin içeriğinde yer alıyor.

Halihazırda Avrupa’da dağıtımda olan güncellemenin kontrolünü Ayarlar> Hakkında>Yazılım Güncellemeleri bölümünden gerçekleştirebilirsiniz.

m8-ota

kaynak: androidcentral

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!