HTC One Max için Sense 6.0 Güncellemesi Başladı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

HTC ile yakın ilişkiler içerisinde olan LlabTooFeR geçtiğimiz günlerde kendi blogunda Tayvanlı üreticinin 2014 yılı güncelleme planlamasına ilişkin yeni bir yol haritası yayınlamıştı. Yayınlanan yol haritasında Sense 6.0 güncellemesinin kimi HTC cihazlar için mayıs ya da haziran döneminde yayınlanacağı belirtilmişti.

teknik destek

Bu modeller arasında yer alan One Max için Sense 6.0 güncellemesi Amerika’da başladı. Geçtiğimiz günlerde Nexus 5 için Android 4.4.3 ve Galaxy S III LTE ise Android 4.4.2 güncellemesinin dağıtımını gerçekleştiren Amerikalı operatör Sprint bu defa HTC’nin dev ekranlı telefonu One Max’i en güncel Sense sürümüyle buluşturdu.

537.07MB dosya boyutu olan güncelleme Sense 6.0’da yer alan tüm yenilikleri One Max’e getiriyor.  BilinkFeed gelişmeleri, kolay navigasyon için renkli kodlanmış temalar, kişiselleştirilmiş yazı stili, çalışan tüm uygulamaları sonlandırmak için yeni bir butonun eklenmesi, yenilenen arayüzüyle kamera ve galeri uygulaması ve Sense TV gelişmeleri  ayrıca Aşırı Güç Tasarruf Modu Sense 6.0 güncellemesinde dikkat çeken yenilikler oldu. Basit ekran kontrolleri ise dağıtılan güncelleme içeriğinde yer almadı.

Güncellemenin önümüzdeki günlerde uluslararası One Max için de yayınlanması bekleniyor. Mayıs-haziran döneminde ayrıca One M7, One mini, Butterfly S, Desire 816 ve Desire 610 için de Sense 6.0 güncellemesi başlayacak.

htc_one_sense_6_update_sceen

kaynak: androidcentral

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!