HTC One, One Max ve One mini için Android 4.4.2 Güncelleme Tarihi!

media 15843

HTC’nin Android 4.4 güncellemesini sunacağı cihazların listesi geçtiğimiz ayın ortalarında HTC One, One Dual SIM, One Max, One mini, Desire 601, Butterfly S ve DroidDNA/Butterfly şeklinde sıralanmıştı. Tayvanlı üretici halihazırda HTC One geliştirici versiyonu Amerika için SIM kilitsiz model için Android 4.4’ü dağıtma sunmuştu. HTC, Android 4.4′ün dağıtımına ilk olarak ocak ayı içerisinde One için başlayacak. One modelinin yanında One mini ve One Max için de güncelleme ocak ayında başlayacak, ve dağıtım şubat ayına da sarkacak.

teknik destek

HTC cephesinde dağıtımı bu ay başlayacak güncellemeye ilişkin detayları HTC ile yakın ilişiler içerisinde olan ve neredeyse tüm HTC cihazlar için yazılımlar geliştiren LlabTooFeR Twitter hesabı üzerinden bizlere aktarıyor.

HTC’nin güncelleme paketinde neler sunacağı henüz bilinmiyor. Android 4.4’ün temel yapısında yer alan yeniliklerin yanı sıra Sense kullanıcı arayüzünde bazı iyileştirmeler ve minik değişiklikler beklenebilir. Önümüzdeki günlerde başlayacak Android 4.4 güncellemesine Sense 6‘nın eşlik etmesi beklenmiyor, zira yeni nesil kullanıcı arayüzü ilk olarak şubat ayında tanımı gerçekleşecek One 2 modelinde yer alacak. Güncelleme hakkında gelişmeler yaşandıkça aktarmaya devam edeceğiz.

Android 4.4

kaynak: androidcommunity, twitter.com

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın