HTC, Yeni Amiral Gemisi M8’de Sense 6 Kullanıcı Arayüzüne Yer Verecek!

media 16253

HTC açısında 2013 yılı pek de parlak geçmedi. Tayvanlı üretici satış işlelerinde istenilen rakamlara ulaşamadı ve geçtiğimiz çeyrekte uzun yıllar sonra ilk defa zarar açıkladı. Dev bütçeli bir reklam ve pazarlama sürecini hala devam ettiren HTC’nin 2014 yılında göstereceği performans ise merak ediliyor.

teknik destek

HTC’nin yeni yıldaki en iddialı modelinin ise HTC One (M7) modelinin devamını olarak gösterilecek telefon olması bekleniyor.  Şu an için M8 olarak isimlendirilen telefona dair ilk bilgileri bizlere, yine mobil dünyasının bir numaralı bilgi kaynağı Evleaks aktarıyor.

Popüler Twitter kullanıcı, HTC’nin M8 modelinde Sense 6 kullanıcı arayüzüne yer vereceğini belirtti. Şubat 2013’te tanıtılan One modelinde Sense 5 kullanıcı arayüzüne yer veren HTC, yıl içerisinde dağıtımını sağladığı güncellemelerle arayüzde ciddi manada iyileştirmeler ve gelişmeler sağlamıştı. Halihazırda birçok kullanıcı tarafından Android’in en akıcı ve modern kullanıcı arayüzü olarak değerlendirilen Sense’in 6 numaralı versiyonda tüketicilere ne gibi farklılıklar sunacağı bilinmiyor, ancak Sense 5’in tamamen elden geçeceği ve radikal değişimlerin bizleri beklediği gelen bilgiler arasında.

İlk olarak şubat döneminde tanıtılacak M8 kod adlı akıllı telefon modelinde yer alması beklenene Sense 6’ya ait ilk görüntülerin önümüzdeki haftalarda yine Evleaks tarafından gün yüzüne çıkarılması bekleniyor.

kaynak: @evleaks

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın