HTC’nin Büyük Ekranlı Telefonu T6 (One Mega) Cephesinden Yeni Detaylar Geldi

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Stok Android ile çalışacak HTC One için son dönemde artan iddiaların gerisinde kalan bir gelişme gün geçtikçe ciddiyete bürünüyor. Bir süre önce söylentiden ibaret olan gelişmede yeni detaylar ortaya çıkarken, büyük ekranlı HTC One’ın birçok ülkede farklı taşıyıcılar tarafından satışa sunulacağı anlaşıldı. @vleaks ve htcsoku.info tarafından öne sürülen iddiayı destekleyen bir de görsel yayınlanırken, söz konusu görselde T6 olarak adlandırılan telefonun birden fazla ağ desteği için çok sayıda radyo desteğine sahip olduğu görülüyor.

teknik destek

Amerikalı operatörler Verizon, Sprint ve Çin merkezli bazı taşıyıcılar için üretilecek modellerde 4G/LTE desteği sunulurken, uluslararası versiyon da ise 3G desteği yer bulacak. Bir süre önce “One Mega” olarak adlandırılan telefonun elde edilen görselde T6 olarak geçmesi, cihazda yer alacak ekran boyutu hakkında ipuçları verebilir.

Phablet segmentinde yer alacak telefonda 6-inç boyutunda Full HD çözünürlüklü bir panelin yer alması ihtimalini göz önünde bulundurursak, T6 (One Mega) yılın ikinci yarısında aynı segmentte yer alacak Galaxy Note III ile LG ve Sony cephesinden gelecek telefonlara ciddi bir rakip gösterilebilir. Tabi T6’nın sadece bir kodlama olabileceğini unutmamak gerekir Hatırlanacağı üzere 4.7-inç ekrana sahip HTC One, ekran boyutu ile pek alakası olmayan M7 kod adına sahipti.

media 16880

HTC T6 hakkında daha fazla bilgi geldikçe aktarmaya devam edeceğiz. Tayvanlı üreticinin büyük ekranlı telefonlar segmentinde kararlı olduğu görmek önemli bir gelişme olsa gerek. Samsung’un tartışmasız lider olduğu platforma yılın ikinci yarısında dahil edilecek telefonlarla daha iddialı bir rekabet sağlanabilir. HTC’nin 4 ya da 4.3-inç ekrana sahip One Mini modeli üzerinde çalıştığını da hatırlatalım.

kaynak: Unwiredview

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın