HTC’nin Yeni Amiral Gemisi Hima’nın (One M9) Fotoğrafı Mı Sızdı?

Merakla beklenen yeni cihazlar için sızdırılan cihaz görüntülerine bir yenisi daha eklendi. BU kez HTC‘nin yeni amiral gemisi HTC One (M9)’un resmi olduğu iddia edilen görüntü birhayli etkileyici.

Andronova

İnce çerçevesi ve yeniden tasarlanmış BoomSound hoparlör ızgaralarıyla zarif bir tasarım çizgisi yakalanmış. One (M9)’da da telefonun altındaki kullaklık girişine yer verilecek. Yayınlanan görüntüdeki bir diğer değişiklik ise HTC’nin logosu olduğu görülüyor.

Geçtiğimiz günlerde sızdırılan HTC One (M9)’ın özellikleri arasında; 1440×2560 çözünürlükte ekran, Snapdragon 810 işlemci, 3GB RAM, 32GB dahili hafıza, 20.7mp arka ve 13mp ön kamera yer alıyor.

HTC’nin büyük ihtimalle CES 2015’te tanıtacağı yeni amiral gemisi One (M9)’u merakla bekliyor olacağız. Aşağıda sızdırılan görüntüyü inceleyebilirsiniz.

htc-one-m9-leak

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.