Huawei Ascend P6 için Android 4.4.2 KitKat Çıktı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Huawei’in geçtiğiz yıl mayıs ayında duyurduğu ve o dönem dünyanın en ince akıllı telefonu olarak lanse ettiği Ascend P6 nihayet Android 4.4.2 KitKat güncellemesine kavuştu. Android 4.2 Jelly Bean ile tanıtılan ve o günden bu yana büyük bir güncelleme almayan telefon, birçok sürümü direkt atlayarak Android 4.4.2’ye yükseltildi.

teknik destek

Avrupa’da OTA üzerinden dağıtımı sağlanan Android 4.4.2 güncellemesi 789MB gibi büyük bir dosya boyutuna sahip. Güncellemenin büyüklüğü göz önüne alındığında indirme işlemi esnasında Wi-Fi bağlantısının kullanılması tavsiye ediliyor.

Android 4.4 KitKat’in beraberinde getirdiği güvenlik gelişmeler, performans artışı, pil ömründe iyileştirme, kablosuz yazıcı desteği ve gelişmiş RAM kullanımının yanı sıra, telefondaki Emotion kullanıcı arayüzü 1.6’dan 2.3 (Ascend P7 ile aynı) sürümüne yükseltiliyor. Kamera tarafında da yenilikler söz konusu. Kamera arayüzünde yeni filtreler sunuluyor ve bu sayede fotoğraflar daha güzelleştiriliyor. Bir dizi optimizasyonun da sağlandığı güncellemeyi Ayarlar> Telefon Hakkında> Yazılım güncellemesi menüsünden kontrol edebilirsiniz.

Screenshot_2014-06-06-15-48-01-630x1120

kaynak: tuttoandroid

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!