Huawei Bir Sonraki Nexus’u Üreteceğini Onayladı!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Geçtiğimiz günlerde sizlerle paylaştığımız bir yazımızda, Google’ın bu yıl iki tane Nexus cihazını duyurmayı planladığını, birisinin kaliteye odaklanıp LG tarafından, diğerinin ise bütçe dostu olmaya odaklanacağını ve bu sebeple yeni Nexus’un bir versiyonunun Çinli üretici Huawei tarafından üretilebileceğini yazmıştık.

teknik destek

Görünüşe göre söylentiler doğru, çünkü Huawei’den Çin Araştıma Müdürü Kevin Yang, bir sonraki Nexus’u kendilerinin üreteceğini onayladı.

Buna şaşırmamak lazım, çünkü Huawei şuanda Dünya’daki en büyük 3’üncü akıllı telefon üreticisi konumunda ve pazar payını her yıl ciddi oranda arttırarak büyümeye devam ediyor. 2014 yılında 75 milyon adet akıllı telefon satan firma, 2015’te 100 milyon akıllı telefon satmayı hedefliyor ve bunu da başaracağa benziyor.

Bu yılki MWC 2015’te kendi akıllı saati Huawei Watch‘ı duyuran ve ben dahil geniş bir kitleyi büyüleyen Huawei, Nexus telefonunu da başarılı bir şekilde yapacaktır.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın