Instagram Facebook ile giriş yapma iPhone

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Instagram' a Facebook kullanılarak giriş yapmak isteyenler için yapılması gerekenlerden bahsedeceğimiz yazımızda birde bağlantı kopmasından söz edeceğiz.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Instagram’ ı Facebook’ a bağlamak ile hem alternatif güvenlik belirlemiş olursunuz, hemde tek hesapla yönetim sağlamış olursunuz. Tabi bazen cihaz kaynaklı ya da internet bağlantısı kaynaklı sanki şifre yanlışmış gibi bir hata mesajı alırsınız. Bu durumda farklı bir cihazdan denemenizi öneririm. Şifrenin hatalı olup olmadığını kontrol etmek için, farklı cihaz veya bilgisayardan giriş yapıp deneyiniz.

Instagram’ a Facebook ile giriş

Bazı cihazlarda uygulama güncel değilse sorun oluşturabiliyor. Bazende cihazda virüs kaynaklı Facebook ile giriş yapamayabiliyorsunuz. Tabi bu sorun ağırlıkla Android cihazlarda görülmektedir.

Bağlama işlemlerini iPhone kullanarak anlattık ve oluşabilecek herhangi bir sorunda alınacak uyarıyla gerekli araştırmanın yapılması gerekiyor.

  • Aşağıda yer alan insan simgesine dokununuz. Açılan bölümde yukarıda yer alan çark simgesine dokununuz. Gelen seçeneklerde “Bağlantılı Hesaplar” seçeneğine dokunup ve Facebook’ u seçip, açılan yeni sayfadan Facebook bilgilerinizi yazarak bağlantıya onay verebilirsiniz.

facebook ile instagramı bağlama

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Instagram Facebook ile giriş yapma iPhone

Bağlanmaya çalışırken bağlanmıyor ve uyarı mesejını ekranda görüyorsanız bilmeniz gereken ya bağlantıyı koparmışsınız, ya hesabınız çalındı veya o an için bir arıza çıkmış olabilir.

PC ile giriş yapılmaya çalışınız. Birde tarayıcının bir sekmesinde Facebook hesabınız açık olsun diğer sekmeden instagram’ a girmeye çalışınız. Olur da hiç bir şekilde erişiminiz olmuyorsa o zaman talebinizi geliştiriciye gönderiniz. Güvenlik tarafıyla alakalı yaşanan sorunlarla alakalı kimlik resminin istenildiğini söyleyelim.


Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2021, 01:56

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak