Instagram fotoğraf ve video' da yazdığım hashtag görünmüyor

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Instagram fotoğraflara videolara yazdığım hashtag görünmüyor hatasıyla karşılaşanlardan biriyseniz bir şeylere yönelmeden önce genelde var mı bakınız.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Instagram‘ da hashtag kullanılmadan yapılan paylaşımları sadece hesabınızdaki kişiler görebilir. Ama hashtag kullanılan paylaşımları herkes görebilir ve kullanıldığında daha geniş kitleye ulaşmanız mümkün. Yazımızın başlığındaki yaşanan problemin bugüne özel olup olmadığını sorgulamadan bir şeylerin denenmesi sizi yorabilir.

Çok takipçisi olanlara önem arz eden bir kullanım şeklidir. Aşırıya kaçacak herhangi bir davranışın ve alınan cezanın sonucunda bu veya benzeri problemlerle karşılaşabilirsiniz. Hashtag yapamıyorum yazanların öncelikle üzerine düşünleri yapması ve sonrasında yardım arayışına yönelmeli.

Instagram fotoğraf ve video’ da yazdığım hashtag görünmüyor

Instagram kullanıcılarının ara ara böyle bir durumla karşılaştığını duyuyoruz. Paylaşılanların altına ekli olan hashtag larda görünmüyor ve çözümü için bir şey yapmak istiyorsanız önce kullanılan cihazın yeniden başlatılması ve konunun araştırılmasını öneriyoruz. Bu sorunun çeşitli nedenleri olabiliyor ve araştırılmadan işlemlerin yapılmaması daha sağlıklı olacak.

Belki yaptığınız paylaşımda kullandığınız hashtag kelimelerinde sorun çıkarabiliyor. Aşırı hashtag kullanımı yapılmış olabilir. Çok fazla paylaşım kaynaklı olabilir. Anlık Instagram kaynaklı sorun olabilir. Uygulamadan, sunuculardan ve spam nedeniyle çıkmayabilir.

Instagram paylaşımını silip daha sonra yeniden deneyiniz. Hashtag sayısını azaltınız. Hashtagları değiştiriniz. Farklı bir cihazdan deneyin ve olmuyorsa hesap dondurma yöntemini deneyiniz. İlerleyen saatlerde veya 1 gün sonra tekrardan giriş yapınız. Baktınız olmuyor ayarlara girip probleminizi iletiniz.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image
  1. Tekrar belirtiyoruz internetin kapatılıp açılması.
  2. Farklı cihazlardan ve bilgisayar kullanılarak test edilmesi.
  3. Başkalarında çıkıyor mu araştırılması.
  4. Uygulamanın önceki bir kaç versiyonu kurularak bakmanız.
  5. Profili açtığınızda bir şeylerin değiştirilip kayıt etmeye çalışılacak. Kayıt sırasında sorun çıkıyorsa hesaba ilişkin bir şeylerin ters gittiğini anlayınız.

Instagram fotoğraf ve video' da yazdığım hashtag görünmüyor


Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2021, 01:31

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir