Instagram 13 yaşından küçük bir çocuğu şikayet etme

Instagram 13 yaşından küçük çocuğu nasıl şikayet ederim? Instagram' ın müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmuyor. Çocuk hesaplarını şikayet için özel bir başvuru şikayet adresi bulunmakta.

Instagram 13 yaşından küçük bir çocuğu şikayet etme
müşteri hizmetleri

Instagram, Facebook tarafından 2012 yılında satın alındı.İlk yıllar sancılı geçsede son yıllarda büyük başarılara imza attı. Her gecen gün git gide büyüyen Instagram, bu büyüme nedeniyle doğal olarak bazı sorunları yanında getirdi. İşte bu sorunlar için önerdiğimiz Teknoloji hattını arayıp yardım isteyebilirsiniz.

Instagram çocuk hesabını şikayet etme

Instagram' da rahatsızlık veren 13 yaş altı çocuk hesabını ya da çocuğunuzun hesabını kapatmak istiyorsanız tam size göre bir iletişim adresi yer almakta. Verdiğimiz adresle eğer kurallara aykırı bir durum varsa ya hesap kilitlenir ya da kapatılır. www.andronova.net

Hesap şikayet etme işleminden sonra Instagram uygun gördüyse şikayet edilen kişiye hesap doğrulaması yapılmasını ister. Hesabın 13 ya ve üstü olmadığı anlaşılırsa gerekli yaptırım hemen gerçekleşir.

Instagram yaşı tutmayan çocuğu şikayet adresi

Instagram şikayet etme adresihelp.instagram.com/contact/723586364339719

Instagram 13 yaşından küçük bir çocuğu şikayet etme

Başvuru formunda istenilen bilgi olarak şikayet edilecek kullanıcının adı ve kişinin gerçek ad soyadı. Şikayet etmek istediğiniz çocuğun yaşını biliyorsanız "yılını ekle" seçeneği ve sonra kişi ile alakanızı seçmeniz gerekiyor. Anne / baba, kardeş, amca, teyze, dayı ve aile dışında ardaş gibi seçeneklerden birini seçiniz.

Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2017, 18:57
müşteri hizmetleri
YORUMLAR
selman özaltın
selman özaltın - 2 yıl Önce

ben 15 yaşindayim ve bana 13 yaş formu gondermis nsl kurtulurum

semanur
semanur - 2 yıl Önce

Ben buraya nasıl geldim

miyessercelik
miyessercelik - 3 yıl Önce

Kapatmak istediğim bir hesap var yardımcı olur musunuz

irem bozkurt
irem bozkurt - 3 yıl Önce

merhabalar yıllardır kapatamadığım hesabim var yardımcı olursanız teşekkürler

Teknoloji haberleri