Instagram istenen sayfa bulunamadı

Instagram uygulaması istenen sayfa bulunamadığını belirten bir hata aldınız mı? Bu sorun genelde hesap yasaklandı veya kısıtlandı ise olabiliyor. Kapatılan hesap' ta olabiliyor.

Instagram istenen sayfa bulunamadı
banner192

Instagram' da hesabım kapatıldı ve başvuru yaptığımda "istenen sayfa bulunamadı" veya "istenilen sayfa bulunamadı" şeklinde alınan hatanın nedeni hesabım kısıtlandığı veya tamamen kapatıldığından. Ama bazende sistemsel bir sorundan dolayı da olabiliyor. Örnek Instagram hesabı donduruldu ve sonra tekrar açmak istediğinizde "sayfa bulunamadı" hatasıyla karşılaşabiliyorsunuz.

"Sayfa bulunamadı" hatası alan instagram kullanıcıları aşağıdaki formları bilgisayardan ve cep telefonlardan doldurmayı deneyiniz. Bazen instagram uygulamasında yine "istenen sayfa bulunamadı" sorunu ile karşılaşabiliyorsunuz.

Instagram istenen sayfa bulunamadı

facebook müşteri hizmetleri

Sayfa bulunamadı Instagram iletişim formu

Bu help.instagram.com/contact/151081798582137 ve help.instagram.com/contact/1652567838289083 adresleri deneyiniz. Sorun hala devam ediyorsa hesap çalındı veya farklı bir seçenekle başvuru yapınız. 

Instagram' da bu aralar sürekli bu tarz hatalar alınmakta. Nedense alınan hatalar sorunun anlaşılamaz hale çeviriyor. Örnek hesap kapatıldıysa ya da bir ceza alındıysa bunu açıklayıcı bir mesaj verilmiyor.

Bakalım bu tarz sorunlar ilerleyen yıllarda çözülecek mi?

YORUM EKLE
YORUMLAR
nehir aladag
nehir aladag - 2 hafta Önce

instagram kaç gündür açılmıyor

Açılmıyor
Açılmıyor @nehir aladag - 2 hafta Önce

Başka cihazdan ve bilgisayardan denediniz mi?

SIRADAKİ HABER