Instagram okul hikayeleri nedir?

Instagram uygulamasına yeni bir güncelleme yakında gelebilir. Öğrencilere hitap eden ir özellik test aşamasında görüntülendi. Instagram okul hikayeleri ne demek nasıl kullanılır?

teknik destek

Instagram, hikayelerle hızla büyüdü. Kullanıcı sayısını katlayan instagram yeni bir özellikle geliyor. Instagram “okul hikayeleri” yakında…

Yeni özellik test aşamasında görüntülendi. Popülerliğini devam ettirmeye çalışan uygulama, ekleyeceği yenilikle ilgiyi devam ettirmeye çalışıyor.

Instagram okul hikayeleri nedir?

Instagram okul hikayeleri nasıl kullanılır?

Okul hikayeleri, gizliliğin ön planda olduğu ve sadece ilgili okul öğrencilerinin görebileceği paylaşımları içeriyor. Üretimde de katkı sağlayacağı söylenen yenilik, Twitter’ da yapılan bir paylaşımda İngilizce adı ” is working on school story” 5 Kasım’ da görüntülendi. Uygulama kodlarının yer aldığı görüntüye göre çalışma yapılıyor. 

Okul hikayelerinin güvenliği manuel olarak yapılacak. Bu yenilik özellikle çocuklar için güvenli şekilde eğlence alanı oluşturmayı planlıyor.

Uygulama için şu nu eklemekte gerekir bu yenilik ayrımcılık ve dışlama gibi düşünceleri beraberinde getirebilir.


Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2018, 03:44

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir