Instagram web özelliği geliyor bilgisayarda kullanma

Andronova

Kısa süre sonra Instagram' a gelecek yeni güncelleme ile hem mobil tarayıcıdan hem de bilgisayar tarayıcısından Instagram kolay şekilde kullanılabilecek.

Facebook, kendi bünyesinde yaptığı yenilikleri kademeli olarak instagram’ a getiriyor. Instagram’ ı aldıktan sonra yaptığı güncellemeler ile bu sosyal ağı iyice büyüten şirketin yeniliğe doymadığını görüyoruz. Şirket iki yeni özelliği kullanıcılarına duyurdu. Web’ de hikayeler özelliği devreye giriyor. Artık bilgisayardan hikayeler görüntülenebilecek ve paylaşım yapılabilecek. Diğer bir özellik ise yüz filtreleme özelliği.

Web sürümü kullanılmıyor şeklinde sıkıntı yaşayanların;

  • Başka bir tarayıcı üzerinden kontrol etmelerini öneriyoruz. Tabi güncellemelerin yapılmasını da öneririz.
  • Virüs bulaşan sistemlerin kullanımı engellenebilir.
  • Sistemin tarihinde yanlışlık olması engel çıkarır.
  • Yardımcı uygulamayı mağazadan aratınız.
  • Hesaba gelen yaptırım varsa kullanımı da durdurulabilir.

Instagram web özelliği

Instagram web uygulamasını kısa süre sonra devreye almayı düşünüyor. Web’ te hikayeler ekranın üstünde bulunacak. Artık cep telefondan instagram uygulaması olmadan da paylaşımlar yapılabilecek. 

Gelen yenilik bazı sorunlara çözüm olacak. Instagram kullanıcılarının sık sık başlarına gelen sorunlardan biri uygulamaya girerken alınan hatalar. Zaman aşımı ve girerken bir hata oluştu gibi sorunlar. İşte web yeniliği bu sorunların çözümünde alternatif olacak.

Yenilenen hava durumu özelliğinden ilham alan instagram, yüz filtrelerinde buna benzer bir arayüz kullanacak. Filtre özelliğinde bulunan üzgün, bulut, sağanak, güneşli hava ve mutlu gibi seçenekler yer alacak. 

Gelen özelliğin kullanıcılar üzerinde daha fazla etkileşim oluşturulması hedefleniyor. İlk çıkan hizmetlerin çoğunda yetersiz alanlar görülür ve yenilenen versiyonlarla daha sağlıklı kullanım sunulur.

Instagram web özelliği geliyor bilgisayarda kullanma


Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2021, 12:48

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir