Disney Plus ücreti aylık yıllık açıklandı

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Disney Plus aylık fiyatı duyuruldu. Avrupa' ya açılmaya çalışan şirketin bu yıl önemli ülkelerde yayına gireceği bekleniyor. Hangi ülkelerde yayında olacağı da açıklandı.

Ad imageAd image

Dijital platformlarda son yıllarda sıkı rekabet gözden kaçmıyor. Önemli yatırımlarla ön plana çıkan Netflix’ e rakip geliyor. Disney Plus ücreti açıklanırken aynı zamanda Avrupa’ ya yayılmayı hedefliyor.

Şirketin yayın hizmetini vereceği ülkeler açıklanırken birde önemli gelişmelerden biri Avrupa’ ya yayılma düşüncesi. 

Bu platformların ana merkezi ABD oluyor. En fazla odaklanan ülke olması nedeniyle ilk adımlar burada atılıyor. Ama Disney Plus’ a farklı bir politika izleyeceği anlaşılıyor.

Yayın hizmeti Mart ayında İtalya, İngiltere ve İspanya gibi önemli ülkelerde başlayacak. 2020 İçerisinde çoğu Avrupa ülkesinde yayın hayatına başlayacağı belirtiliyor.

Ad imageAd image

Disney Plus fiyatları aylık olarak 6,99 ve senelik ise 69,99 Euro. Türkiye pazarı için henüz erken gibi görünüyor. Bir ihtimal son çeyrekte gelebilir.

Disney Plus ücreti aylık yıllık açıklandı


Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2020, 02:31

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir